Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. Bateria - statystyki i dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Wysiek

Kto, ja? Że niby nagle po aktualizacji zdechła? Bez przesady. Wcześniej na 9.0 po którejś aktualizacji też leciała szybko i również bym to tryb bezczynności. Po aktualizacji do 9.1 było o niebo lepiej i to bez żadnych resetów. No i ostatnia aktualizacja znów mi coś nie weszła. Reset nawet nie pomógł. W dodatku po resecie telefon dziwnie się uruchomił. Po przejściu początkowej procedury miałem biały ekran na którym nic nie było widać. Dopiero po ponownym uruchomieniu i skonfigurowaniu wszystkiego pokazał mi się pulpit. No i cały czas co jakiś czas samoczynnie uruchamiają mi się dwie wyłączone aplikacje - Chrome i zdjęcia Google. Ewidentnie coś wgrało się z błędem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Wysiek ano Ty :) 

W dniu 22.05.2019 o 08:03, Wysiek napisał:

(...) Jednak najbardziej irytuje sytuacja, kiedy jest już poniżej 20% baterii - np 15% i po mimo włączenia trybu oszczędzania energii, telefon potrafi paść w kilkanaście minut. Wczoraj miałem taką sytuację. Pozostało 12%, włączyłem tryb oszczędny, schowałem do kieszeni, a po pół godzinie wyjmuje telefon, a tu nic... Siadł (...)

A te apki wywal przez adb i będziesz miał z nimi spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Muszę stwierdzić fakt, że nagle bateria zaczęła dobrze trzymać. Wyszło to nagle z ładowania na ładowanie. Wczoraj telefon wytrzymał cały długi dzień bez ładowarki, a SoT miałem niemal dwa razy większy. Nic a nic nie robiłem w telefonie - po prostu sam z siebie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi