Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

dojazd

Po opakowaniu szukalem na ali i kupiłem, w takim samym, za niecałe 4$:) co prawda do p20 pro ale mysle, ze bedzie to samo. Za te pieniądze mogę sprawdzić. 

• haha! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Ja szkło zakupilem wraz etui Aurora Blue ktore wyglada Super, szkło również jest super dopasowane, oczywiście tylko do plaskiej powierzchni ;)

http://allegro.pl/huawei-p20-etui-aurora-blue-szklo-i7281698178.html?snapshot=MjAxOC0wNi0wOFQxMToyOToyNC4zMThaO2J1eWVyOzI5ZjU1MDVhYWFhNTIwNDFiOWQ5OGIwZDA0MzY1NWY4YjMyMzViMWI0YjhkMWY5Mzk1YWEzNzBjNDAwMmQ0MDI%3D

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GoRo
    W dniu 16.05.2018 o 18:39, dojazd napisał:

Po opakowaniu szukalem na ali i kupiłem, w takim samym, za niecałe 4$:) co prawda do p20 pro ale mysle, ze bedzie to samo. Za te pieniądze mogę sprawdzić. 

p20 ekran 5,8
     p20 pro 6,10
    ?
    O reszcie wymiarów nawet nie wspominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupilem folie z aukcji 

http://allegro.pl/spigen-rugged-etui-szklo-3mk-huawei-p20-i7383597032.html?snapshot=MjAxOC0wNi0xOVQxNjo1OToxOS4wODFaO2J1eWVyOzU3Yzc2ZDViNGRhMzAyODhkNjk5NzhlOGMxY2Q4ODRmZmFhZGVmN2QyM2I0NTU0MWI1YTkwMDI2MmU3YzYwZmU%3D

i strasznie odstaje na krawedziach ;/ klej chyba jest jakis slaby czy cos ;/ folia zareklamowana i kasa oddana ale telefon dalej wyglada nieestetycznie ;/

DSC_1765.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@obiektywny mam dokładnie tą samą hybrydę od 3mk, z boku dostaje się powietrze tak na 2,5-3cm długości około 2mm od krawędzi.

35985882_1823647454361030_4460106185781018624_n.thumb.jpg.d4d6dbf3469434df46ca613fed9cc95a.jpg

byłem u nich z tym, dziewczyna powiedziała, że prawdopodobnie dostał się jakiś syf pod spodem. podważyła, poprzyklejała żeby usunąć pyłki, przygładziła, za godzinę znowu to samo a nawet gorzej. również zrobiła kropkę pod aparatem, bo nie mam pojęcia dlaczego tam też na siłę próbowała usunąć pyłki, których nie było.

wydaje mi się, że już odpowiedni czas na reklamację. nie wiem tylko czy brać znów tą samą hybrydę czy zwykłą folię, bo planuję zmianę etui na flip cover

Edytowane przez Mariański

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gino71

Kupiłem, założyłem i od tygodnia zero problemu. Szkło przylega idealnie nie ma żadnych śladów powietrza, ramka szkła czysta brzegi również idealnie przyklejone, dotyk bardzo dobry. Do tego mam oryginalne plecaki Huawei które współgrają ze szkłem jak należy nic nie haczy.Polecam

https://m.euro.com.pl/folie-ochronne/winner-wg-glass-3d-huawei-p20-czarny.bhtml?gclid=CjwKCAjw7cDaBRBtEiwAsxprXcdJ2psFNCYCEoZGE9xMluQItBUqPdAXBsPrDFkVyYfsuD5iHzSDdRoCE48QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CM__q8Goq9wCFU3cGwodxH4Mag

Tak to wygląda niestety zdjęcia nie oddają w pełni wyglądu szkła nie mniej proszę wierzyć jest idealnie

IMG_20180722_120722.thumb.jpg.50f8baf940b783b69fadc915c89d9aa5.jpgIMG_20180722_120744.thumb.jpg.45c8b00bf9345a60029a113a2dfabfac.jpg

Edytowane przez Gino71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

@Gino71 jeśli możesz to pokaż jak szkło wygląda na telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panowie.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem P20 .

Powiedzcie mi czy ktoś z Was zdejmował tą oryginalną folię z ekranu tego telefonu ?

Pytam się bo chciałbym za chwilę naklejać szkło i nie wiem czy kleić na tą folię czy trzeba ją zdjąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dejw323

Tak. A w miejsce folii wleciało szkło flexible glass

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kryję Ci cały lcd czy te ścięcia po bokach masz odsłonięte ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi