Skocz do zawartości
bpmess

Słuchawki z zestawu nagle zaczęły grać ciszej

Rekomendowane odpowiedzi

bpmess

Panowie - temat z innej beczki - z dnia na dzień słuchawki dołączone do telefonu zaczęły grać o wiele ciszej...;/ Po podłączeniu do PC to samo. Mimo ustawienia wysokiej głośności, dzwiek wydobywajacy sie ze sluchawek jest cichy. Ktoś miał podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@bpmess Nie mam V30, ale z tego co piszesz to słuchawki się "popsuły" tak więc, najlepiej będzie jak odeślesz je na gwarancję. Po co kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Najprościej zmierzyc rezystancje na jacku i wszystko będzie wiadomo

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@bpmess Hej reklamowałeś słuchawki? Z moimi stało się dokładnie to samo. Grają znacznie ciszej niż wszystkie inne które mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj odebrałem mojego V30+ a wraz z nim słuchawki, niestety - od początku jestem nimi mega zawiedziony, niby B&O a grają milion razy gorzej niż chińskie VJJB K4 kupione na Ali za ok. 60 zł - zero basu, zero dynamiki, porażka. W związku z tym, o ile moje nie są od początku uszkodzone, nie zawracałbym sobie głowy zabawami w reklamacje, tylko kupił porządne słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

W takim razie są na pewno uszkodzone lub nie wpinasz ich do końca:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@JungleMan Ja aż tak źle nie mam, bo grają generalnie ok, ładnie czysto z fajnym basem, ale cicho. Przy 1/3 głośności nic nie słychać w Netflixie. KZ ZST z Chin po prostu wciągają te słuchawki nosem, pod względem głośności nie odstając w niczym w innych parametrach. Mam wrażenie, że te słuchawki to też jakieś lepsze chińskie z naklejonym ładnym logo.

Pytanie czy można reklamować same słuchawki? Jeśli tak to ja tam zareklamuje, nawet im zawiozę do serwisu w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączyłem te słuchawki z kompletu jeszcze raz, upewniając się że wpiąłem do końca (choć i za pierwszym razem, raczej nie było opcji bym tak nie zrobił), posłuchałem trochę dłużej, i muszę stwierdzić że jednak nie grają aż tak strasznie źle, jednak nadal wolę moje chińskie za 60 zł ;-) Jest w nich zdecydowanie więcej basu (ale fakt, że one mają fabrycznie podbity bas) nie tracąc przy tym nic z góry, i grają głośniej.
    Natomiast jeśli nawet miałbym uszkodzone słuchawki, to w moim przypadku raczej reklamacja w Warszawie nie wchodzi w grę - telefon zamówiłem z UK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

Moje też są do bani, generalnie nie używam dokanałówek. Te, z którymi kiedyś obcowałem były do niczego, więc doszedłem do wniosku, że pewnie ten typ tak ma i nie spodziewałem się, że te B&O będą inne i nie są. Pogrzebałem w szufladzie i znalazłem, jakieś stare słuchawki samsunga nie pamiętam, od jakiego modelu telefonu i grają zdecydowanie lepiej, nie dobrze, ale lepiej od B&O. Pewnie są dokanałówki dobrej jakości, ale ja nie miałem przyjemności ich posłuchać.
    Pozdro zw13rzu

Edytowane przez zw13rzu
    Poprawa pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

No i teraz nie wiem, czy one są po prostu do bani i ciche jak na moje ucho, czy moje mają jakąś wadę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi