Skocz do zawartości
bpmess

Słuchawki z zestawu nagle zaczęły grać ciszej

Rekomendowane odpowiedzi

sbapol

Spróbujcie je wcisnąć do ucha jak najgłębiej.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oraz dobrać odpowiedni rozmiar gumek. Prawda, słuchawki nie grają najgłośniej, ale jakość stoi na przyzwoitym poziomie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

No tak, odpowiednia wielkość końcówek oraz odpowiednie dociśnięcie ma znaczenie, ale bez przesady u mnie z włączonym przetwornikiem na poziomie 40 słuchawki grają bardzo głośno na 50 już wręcz ryczą, więc gdzieś jest na pewno problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

No to teraz ja się zastanawiam czy moje nie są walnięte i należało, by je reklamować. Z rozmiarem gumek i wciskaniem na różne sposoby już eksperymentowałem i kiszka. One nie grają cicho, one grają płasko i nie mają dołu, jak je na siłę wcisnąć i przytrzymać to jest trochę lepiej.
    Gdzieś czytałem, że tych słuchawek nie ma w "katalogu" firmy B&O i dodawane są tylko do naszych LG oraz wygląda na to, że produkowane są przez firmę trzecią.
    Generalnie do słuchania audio to się nadają, ale audiobooka no można jeszcze prowadzić przez nie rozmowy telefoniczne to wszystko, ale nie słuchać muzyki zwłaszcza na fonie muzycznym gdzie wymagania są większe.
    Jak napisałem na początku kusi mnie, żeby je reklamować, ale nie wiem, czy nie szkoda prądu, bo do słuchania muzyki używam "normalnych" słuchawek i jestem zadowolony z jakości dźwięku.
    Pozdro zw13rzu

Edytowane przez zw13rzu
    Dodatkowe przemyślenia, poprawa pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tor23

To nie są słuchawki produkowane przez B&O tylko przez koreańską firmę Cresyn, która robi dobre, ale budżetowe produkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

Czyli odpuszczam sobie reklamacje.

Pozdro zw13rzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tor23

Masz tu linka do strony z opisem tanich i dobrych słuchawek z Aliexpress, jeśli zamówienie z Chin nie robi dla ciebie problemu to polecam. Ja zamówiłem KZ ZS6 i jestem zachwycony, inna jakość niż te stockowe.
    https://audiobudget.com/leaderboard/iem

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

No ja mam KZ ZST i KZ ED12, i grają ok jak dla mnie, tylko brakuje mi regulacji głośności na kabelku. Gdyby nie to, byłyby to moje podstawowe słuchawki.

Obecnie jadę na AKG od S8 i przy tych zostanę. Jak wszystkie inne grają zdecydowanie głośnie od tych LG, jakość jest ok, i mają regulacje głośności na kablu.

Napisałem do LG w sprawie słuchawek. Zobaczymy co odpiszą.

No i jest odpowiedź:

Szanowny Panie, 

dziękujemy za kontakt z naszym działem. 

Uprzejmie informujemy, iż w zaistniałej sytuacji należy udać się z telefonem I słuchawkami do lokalnego serwisu LG. 

Adres serwisu podaje ponizej. 

Serwis Centralny LGC: 

ul. Marynarska 21 Warszawa 

Co za bzdura, a jak ktoś nie ma lokalnego serwisu to ma odsyłać telefon? 

Będę miał kiedyś czas, to może tam zajadę przy okazji.

Edytowane przez lasica
    Dodano treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

@tor23Zamówiłem KZ ZS6 zobaczymy (pewnie za dwa miesiące) czy przekonam się do kanałówek, nie oczekuję rewelacji, ale przyzwoitości.

@lasica Może chodzi o to, że jesteś z Warszawy i tak się składa, że Twój lokalny serwis to akurat serwis centralny. W sumie to się cieszyć :D

@sbapol Powalczyłem jeszcze z stockowymi słuchawkami i wepchnąłem je na siłę do ucha jak najgłębiej (gumki najmniejsze), różnica jest na plus oczywiście, ale szału nie ma i jak mam wpychać je za każdym razem przez pół minuty na granicy bólu no to sory komfort to to nie jest, a i nie wiem, jak będzie po dłuższym czasie słuchania.

Tak teraz myślę, że może moje uszy nie są stworzone do takiego typu słuchawek i mam za małe kanały słuchowe, chociaż kawał ze mnie chłopa.:D

Pozdro zw13rzu

Edytowane przez zw13rzu
    Poprawa pisowni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sbapol

Moje pierwsze wrażenie też było takie, że grają płasko i cicho. Jak włożyłem je głębiej do ucha to jest dobrze,przyzwoicie. Nie są to słuchawki najwyższych lotów, ale ja sobie czasami na nich muzyki słucham.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi