Skocz do zawartości
bpmess

Słuchawki z zestawu nagle zaczęły grać ciszej

Rekomendowane odpowiedzi

lasica
    Napisano (edytowane)
    Dnia 5.05.2018 o 14:22, majki84 napisał:

Mam dokładnie to samo. Nagle (po wgraniu Oreo i podpięciu słuchawek po paru dniach) zaczęły grać bardzo cicho i płasko. Teraz już w ogóle nie ma basu (wcześniej i tak mi go brakowało) i muszę dać na max głośność żeby w ogóle dało się słuchać. Mam aplikację gcam 3.7 może to jej wina. Wcześniej miałem nougat i gcam 3.6 i słuchawki grały naprawdę dobrze, czysto, wyraźnie tylko basu mało jak dla mnie (muzyka elektroniczna). Nie wiem co jest przyczyną. Robię wszystko tak samo jak zawsze, jest ikonka hifi po wpięciu, słuchawki leżały kilka dni, nie spadły ani nic z tych rzeczy. Niestety nie mam narazie możliwości podłączenia innych. Dodam że dźwięk z YouTube też jest lipny.

Edit.

Podpialem inne słuchawki i grają dobrze. Wina jest więc samych słuchawek. Udało mi się nawet uruchomić poprzez rozdzielacz tryb 50 Ohm i nawet aux (dla urządzeń powyżej 600 Ohm). Też nie pomogło, bo myślałem że może wzmacniacz padł albo się przyblokowal. Nie mam pojęcia co jest przyczyną.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Winne są chyba Chińskie tanie słuchawki z logo dobrej firmy. Padają chyba i już. Dodatkowo jak to z chińczykami, jedni trafią super sztukę i będą im działać 100 lat, innym zdechną po tygodniu, miesiącu, roku, a inni mają spaprane po wyjęciu już z pudełka :)

Edytowane przez lasica
    Dodana treść.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

Pewnie jest tak jak piszesz @lasica i dlatego rozbieżne opinie, o tych słuchawkach na tym forum. Zresztą nie tylko, bo na xda znalazłem też, niebardzo pochlebną opinie o nich.

Nie wiem kto decydował LG czy B&O o wyboże producenta, ale ktoś tu ewidentnie dał ciała.

Pozdo zw13rzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

W salonie Play udało się ostatecznie zostawić same słuchawki na reklamacji mimo, że mówili że muszą odsyłać do serwisu zestaw z telefonem (to samo mówili mi w plusie). To jakiś absurd. Zobaczymy jak lg dba i szanuje klientów swoich flagowych telefonów. Dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@majki84 Patrząc na to jako konsument może tak się wydawać, natomiast z czysto technicznego punktu widzenia jest to po prostu niemożliwe, więc nie mam pojęcia na jakiej zasadzie ta osoba która przyjęła Ci same słuchawki, chce je dalej wysyłać, bo na pewno nie przez autoryzowany serwis:)

Akcesoria nie mają numeru seryjnego więc żaden system tego nie przyjmuje dlatego musi być cały komplet do wysyłki, więc albo "załatwią" to inaczej labo dostaniesz wiadomość że musisz cały zestaw przynieść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem u nas na forum, bodajże HTC lub samsung, nie pamiętam dokładnie, że ludzie wysyłali same słuchawki z kartą gwarancyjną i dowodem zakupu ( po uprzednim kontakcie telefonicznym) i normalnie wymieniali im na nowe, bez wysyłania telefonu ;) Też się zdziwiłem, gdyż kiedyś wysłałem do LG samą ładowarkę w pudełku z papierami, i wróciła z komentarzem, aby dołączyć telefon. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Ale idzie to przez salon play gdzie sprawdzili fakturę i imei telefonu że się zgadza, słuchawki w oryginalnym pudełku, nie widzę więc konieczności wysyłania telefonu. W dokumencie zaznaczone, że telefon gra dobrze bo był sprawdzony z innymi słuchawkami, a te słuchawki pod innym źródłem dźwięku grają źle. No zobaczymy. Z mojego punktu widzenia to głupota skoro 100 % wykluczam wadę telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Reklamacja przyjęta i dostałem nowe słuchawki i gumki (mimo, że nie oddałem kompletu). Co ciekawe serwis nie zwrócił żadnej informacji zwrotnej typu "słuchawki uszkodzone, uwzględniamy wymianę na nowe". Porostu odesłali nowe i już. Jestem zadowolony :-)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    Godzinę temu, majki84 napisał:

Reklamacja przyjęta i dostałem nowe słuchawki i gumki (mimo, że nie oddałem kompletu). Co ciekawe serwis nie zwrócił żadnej informacji zwrotnej typu "słuchawki uszkodzone, uwzględniamy wymianę na nowe". Porostu odesłali nowe i już. Jestem zadowolony ?

I grają normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Oddałem też swoje w serwisie w Warszawie. Pojechałem z kompletem, i zabrali same słuchawki. Dwa tygodnie pewnie będę czekał.

AKTUALIZACJA

Dwa dni po zgłoszeniu były już do odbioru nowe słuchawki. Polecam serwis w Warszawie.

Edytowane przez lasica
    Dodano treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi