Skocz do zawartości
bpmess

Słuchawki z zestawu nagle zaczęły grać ciszej

Rekomendowane odpowiedzi

mercleb

Też miałem podobne odczucia co do tych słuchawek po pierwszym podłączeniu. Ale z czasem wydaje mi się, że zaczęły grać lepiej, jakby głębiej i pełniej. Może potrzebują czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

Nie czasu a śmietnika ?.

A tak na serio, to te słuchawki nie powalają na kolana delikatnie to ujmując. To jak było napisane, producentem jest inna firma trzecia, a B&O użyczyło logo i tyle. LG się nie popisało jeżeli chodzi o te pchełki. Tytuł tego tematu nie wziął się z znikąd. Te słuchawki tak mają że się psują, a i jak są nowe, to też nie zachwycają. Generalnie nie ma sensu się nimi zajmować, tym bardziej że telefon jest bardzo muzyczny i wymagania co do jakości dźwięku są troszkę wyższe niż w stosunku do "normalnych" pod tym względem fonów. Pewnie trochę zależy to od egzemplarza i ucha właściciela, ale one są do niczego i tyle.

Takie jest moje zdanie na ich temat.

Wracając do początku tego postu , to moje są już dawno w w/w śmietniku.

Pozdro zw13rzu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zw13rzu zgadzam się w całości - wszystkie moje słuchawki, nawet takie stare sony sprzed 15 lat grają o niebo lepiej. A może nie o niebo lepiej tylko w ogóle grają, bo to co jest dodane do V30 nie gra. Dorabianie teorii nic tu nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    areq18

A ja nie wiem o co Wam chodzi, moje słuchawki z zestawu grają rewelacyjnie i używam ich w pracy czy w domu non stop. Dźwięk jest piękny(ale słucham tylko piosenek w formacie flac, może to dlatego, dodam też że jestem wymagający) nie mam z nimi żadnego problemu od samego początku. Może kwestia wykonania, może mi się trafiła partia z dobrej produkcji. Tego nie wiem.

W każdym razie świetnie zastąpiły Brainwavz M4, które niestety po bodajże 6 latach odmówiły posłuszeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

U mnie było podobnie, jedne z lepszych słuchawek jakie miałem w zestawie z telefonem, na pewno w pierwszej trójce się znajdują.
    Może mają słuchawki z różnych produkcji nie mam pojęcia, dlaczego takie różnice są.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zw13rzu

Może są lepsze lub gorsze serie , może egzemplarze, nie wiem tego, ale ilość skarg na te słuchawki jest ogtomna, a powinna być co najwyżej marginalna.

Nie chodzi o to w jakim formacie słuchałem na nich muzyki,  sam format zreszrą nie gwarantuje dobrej jakości dźwięku, ale to nie miejsce o tym pisać, one nadawały się do słuchania  co najwyżej audiobooków.

Pozdro zw13rzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchawki grają poprawnie ale nie jakoś cudownie i też miałem tak że kilkakrotnie jedna grała ciszej zwłaszcza jak byłem na wyjeździe to mnie wkurzyło. Myślałem ze są brudne czy coś wpadło i blokuje membranę to nalałem wody kilka razy, wytelepałem i o dziwo pomogło jak by nie zadziałało mała strata.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dziś kupiłem w komisie v30 z 23 miesieczną gw, przejechałem do domu i tu zonk prawa słuchawka gra ciszej... Czy komis ma prawo mi wymienić słuchawki albo wrócić kasę za telefon? Jak wygląda reklamacja słuchawek? Ja z małopolski i do Wawy żeby je reklamować, a nie chcę całego telefonu oddawać. Dodam że telefon kupiony był w media markt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, TSilver napisał:

ja dziś kupiłem w komisie v30 z 23 miesieczną gw, przejechałem do domu i tu zonk prawa słuchawka gra ciszej... Czy komis ma prawo mi wymienić słuchawki albo wrócić kasę za telefon? Jak wygląda reklamacja słuchawek? Ja z małopolski i do Wawy żeby je reklamować, a nie chcę całego telefonu oddawać. Dodam że telefon kupiony był w media markt

daj pokój, ten model słuchawek tak ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoje sluchawki w ciągu pół roku reklamowalem już 3 razy bo jedna po tygodniu grała ciszej. I teraz znow musze reklamowac po raz 4 i ciekawe co powiedza. Bo przy ostatniej reklamacji w wawie mieli watpliwosci bo jeden technik twierdzil ze graja dobrze....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi