Skocz do zawartości
Negative

Słuchawki EO-IG955 by AKG, dołączane do S9 - co o nich sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Negative

Dzień dobry, 

chcę się z Was zapytać, czy słuchawki dołączone do S9 są według Was dobre? 

Moim zdaniem nie są nawet średnie. Wykonanie wzorowe, świetny sznurowany kabelek z suwakiem i wbudowanymi przyciskami pozwala sądzić, że dźwięk będzie co najmniej dobry. Czy u Was też słuchając muzyki na mniej więcej połowę suwaka głośności słychać jakieś trzaski? Szczerze mówiąc moje wcześniejsze Pioneer SE-CL722T na A5 (2017) grały o niebo lepiej. Mając jednak na względzie, że AKG to firma charakteryzująca się w produkcji wszelkiego rodzaju słuchawek, miałem nadzieję, że przebije wcześniejsze i Pioneery oddałem bratu. Albo coś źle ustawiłem w korektorze, albo naprawdę słuchaweczki EO-IG955 by AKG są do...

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boss

Uważam, że są to raczej słabe słuchawki. Brak basu, pozostałe dźwięki raczej płytkie, niezbyt głośne. Korektor nic nie da. Tylko ładnie wyglądają. Oczywiście mają swoich zwolenników, ale w internecie też mają kiepską opinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gamper

O ile są to te same co w S8 to uważam je za słabe. Tych w S9 nawet nie odpakowałem bo pamiętam rozczarowanie słuchawkami z ósemki wydaje mi się że to ten sam model. Dla mnie niewygodne, bolą mnie uszy, nie zawsze u mnie działały przyciski. Mówiąc szczerze kupiłem sobie te od modelu S7 Edge które dla mnie są super! Inna sprawa że słucham głównie audiobooków więc bardziej od charakterystyki brzemienia interesuje mnie wygoda i komfort korzystania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artek9

Szukam właśnie tych słuchawek, ale wygląda na to, że ciężko znaleźć oryginalną wersję. Żadna znana sieć sklepów ich nie sprzedaje, a z dostępnych do wyboru są tylko te po 60 zł.

Znalazłem coś takiego w sklepie ggmedia za 179 zł. Ale ponieważ nigdy o tym sklepie nie słyszałem zastanawiam się czy na pewno dostanę oryginalne słuchawki.

Poza tym oferują 2 wersje tych słuchawek - za 59 zł i 179 zł.

Miał ktoś może do czynienia z tym sklepem?

Ewentualnie ma może ktoś do oddania/sprzedania swoje oryginalne słuchawki EO-IG955 jak są mu/jej niepotrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative

@Artek9 4kom.pl Tutaj masz takie słuchawki. Według mnie są identyczne jak te dołączane do zestawu z S9. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM

Jak dla mnie te sluchawki maja bardzo slaba jakosc dzwieku. Bez porownania gorsza niz JBL by Alacatel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fer

Słuchawki są średnie, ale bywały gorsze. AKG już dawno produkuje w Azji a nie w Austrii, gdzie fabrykę zamknięto przed przejęciem przez Samsunga HKardona. Nauszne 518 z Austrii a z Azji to 2 różne światy. Miałem z Austrii i mi się gumki starły po 5 latach, kupiłem ten sam model z myślą, że bedzie tak samo a niestety i pałąk i jakość do /ciach/. Wiec i te słuchawki do telefonów to zwykłe chińczyki. Lepiej kupić coś samemu. Ja i tak używam skullcandy crusher i philipsów bt do sportu więc, nawet nie odpakowałem tych AKG. 

Jakość tych do S9 jest taka sama jak tych tanich za 19 euro w mediamarkt na zachodzie. Czyli po prostu bejzikowe brzmienie jak sie da.

Już lepsze będą tanie sony.

Edytowane przez spec-naz1
    Niecenzuralne słownictwo. Regulamin pkt 3.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Dzień dobry , chciałem się zapytać czy po podłączeniu słuchawek do telefonu , uruchamia się wam z automatu aplikacja samsung muzyka i  czy po wciśnięciu na słuchawkach start  startuje piosenka ???

Od dłuższego czasu nie mogę wystartować piosenki z przycisku na słuchawkach - komunikat niezgodne .... chociaż oryginalne  ,  jak odpalę w telefonie  to już mogę przesuwać następny utwór i pauzować  o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fer

Z Powerampem działa na każdych słuchawkach. Zmień/kup player i po kłopocie, a equalizer ma taki, że ta bidna apka Samsunga nie istnieje.

Edytowane przez Fer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem te słuchawki do S9+. Dla mnie grają super. uzywam płatnej apki poweramp

dodana zawartość

uzywam tylko dobrej kompresji MP3 czyli 320kbps

Edytowane przez bastek32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi