Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P20. VoLTE i VoWIFI. Pytania, dyskusja i problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Titus Pullo napisał:

Planuję kupić P20 i pytanie czy VoWIFI działa w T-mobile na telefonie niebrandowanym czy też telefon musi być od operatora?

Brandowany możesz za darmo zmienić na niebrandowany... idziesz do serwisu, mówisz że się zawiesza i sugerujesz wgranie nowego czystego oprogramowania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Ale jeśli kupię telefon niebrandowany a VoWIFI (tylko w taki sposób mogę mieć u siebie możliwość dzwonienia) wymaga brandu wtedy jest już gorzej. Wiadomo, iż w każdym telefonie można wgrać i dowolny soft nawet brandowany ale to nie sytuacja sprzed kilku lat, iż bez roota nie dało się używać telefonu. I już mi się nie chce bawić a poza tym obecnie na zrootowanym telefonie coraz gorzej działają wszelkie aplikacje związane z bankowością. Dlatego też pytam czy brand w telefonie jest konieczny w T-mobile ale móc używać VoWIFI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 28.08.2019 o 20:54, Titus Pullo napisał:

Tak. Ale jeśli kupię telefon niebrandowany a VoWIFI (tylko w taki sposób mogę mieć u siebie możliwość dzwonienia) wymaga brandu wtedy jest już gorzej. Wiadomo, iż w każdym telefonie można wgrać i dowolny soft nawet brandowany ale to nie sytuacja sprzed kilku lat, iż bez roota nie dało się używać telefonu. I już mi się nie chce bawić a poza tym obecnie na zrootowanym telefonie coraz gorzej działają wszelkie aplikacje związane z bankowością. Dlatego też pytam czy brand w telefonie jest konieczny w T-mobile ale móc używać VoWIFI.

Kupiłem tacie P20 w Euro RTV - czyli bez brandu i w T-Mobile działa Wifi Calling I VoLte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi