Skocz do zawartości
zgadnijcie215

rom [Oficjalne][8.1.0][Treble][MIDO] Resurrection Remix 6.0.0

Rekomendowane odpowiedzi

@romaro1 a masz na nią jakąś nakładkę substratum zastosowaną?

Redmi Note 4X RR 6.0.0 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.

Jednak zainstalowałem oficjalne RR. Ten build od Louiego nie chciał się wgrać, bo chyba coś z ZIPem było :/

W każdym razie mam kilka problemów w ROMem i może ktoś to miał już i rozwiązał:

- udało mi się zmienić akcent motywu raz - teraz za każdym razem ustawienia się wywalają niezależnie od tego co wybieram i czy jest jasny/ciemny motyw...

- klawiatura Google nie ma w ogóle opcji synchronizacji słownika - nie mam pojęcia czemu

- odblokowywanie odciskiem palca jest strasznie wolne, jakby animacja była za długa.

Miał ktoś podobnie i rozwiązał te problemy? Dziwna sprawa. Tak poza tym to wszystko spoczko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JakubZ. Robiłeś reboot po zmianie akcentu? W Gboard jesteś zalogowany? Jeśli tak, to odinstaluj i zainstaluj ponownie. Z odciskiem palca nie pomogę, bo nie wiem co to może być. Jak tak będzie ciągle, to zrób wipe systemu, cache i dalvik. Następnie wgraj od nowa system, gappsy i magiska. Żadne dane nie uciekną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.
    Napisano (edytowane)

Robiłem. I to kilka razy próbowałem. Gdybym wiedział jak przywrócić domyślne ustawienia wszystkich ustawień RR, to pewnie by poszło, ale nie wiem jak poza wipe :D

Odblokowanie po prostu trwa dłużej niż na MIUI stockowym. Tam było błyskawicznie, tutaj troszkę poniżej sekundy i ciężko się przestawić.

Klawiaturę zaraz ogarnę jeszcze raz - dzięki.

EDIT: Motywy uratował wipa art cache i cache. Klawiatura nadal bez słownika, ale to może być problem gappsów.

Mogę wrzucić ZIP z nano gapps bez czyszczenia czegokolwiek, czy to zły pomysł? ;)

Edytowane przez JakubZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1
    @JakubZ. Robiłeś reboot po zmianie akcentu? W Gboard jesteś zalogowany? Jeśli tak, to odinstaluj i zainstaluj ponownie. Z odciskiem palca nie pomogę, bo nie wiem co to może być. Jak tak będzie ciągle, to zrób wipe systemu, cache i dalvik. Następnie wgraj od nowa system, gappsy i magiska. Żadne dane nie uciekną.

Pytałeś mnie jaki moduł używam dla Ad Away. Mam zainstalowany Xposed więc ci nie pomogę. Tak nawiasem polecam ramy. Znacznie większa możliwość konfiguracji. Zwłaszcza najbardziej dla mnie funkcjonalne są możliwości korzystania z odciskó palców. Możemy tu przypisać zarówno akcję jak i aplikacje. (z odcidków również tych z których korzystamy do odblokowania ekranu).

SDK 27 spokojnie można instalować przez recowery na już działający Magisk.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bykumza

[mention=250526]JakubZ.[/mention] musisz się przyzwyczaić do wolniejszego odblokowywania dociskiem palca, niż na MIUI. Takie uroki Custom ROM'ów.

Jeżeli bateria nie będzie trzymała zadowalająco, to sprawdźcie jeszcze RR od EndLess, tam nie narzekałem na baterię na stock kernel'u i standardowych wartościach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja od Endless działa świetnie z kernelem Storm Guard. Normalnie customy mają też obniżoną moc ładowania baterii. Jak na MIUI osiągałem do 2000mA, tak na customach 1500-1600. Storm Guard naprawia ładowanie, a i bateria ma świetną żywotność. Wczoraj przez 10 godzin z 98% zostało mi 35% baterii, a nie oszczędzałem telefonu. Normalnie taki wynik był niemożliwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakubZ.

A testował ktoś oficjalny build razem z nowym kernelem franco?

Jestem ciekaw jak stabilność/bateria i czy może trochę szybciej to odblokowywanie działa :D

Dzisiaj wrzucam na czysto ostatni build RR oficjalnego i zobaczę jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wypcio
    Dnia 3.05.2018 o 12:14, zgadnijcie215 napisał:

Storm Guard

Ten kernel domyślnie ma chyba ustawiona zegary CPU na1,6GHZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wypcio mi normalnie pokazuje 2 GHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi