Skocz do zawartości
xarthias

Kable USB-C i ładowarki

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.09.2017 o 16:30, leider napisał:

@xarthias poszukaj kabla Blitzwolf lub ewentualnie aukey

Dzięki, wczoraj kupiłem Aukeya kable i rzeczywiście, z Android Auto działają świetnie, bez zrywania połączenia, do tego bardzo przyzwoicie wykonane i w dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o ładowarkę samochodową to zdecydowanie polecam Xiaomi Roidmi 2s. Nie dojść, że otrzymujemy świetną, dobrze wyglądającą ładowarkę to jej najważniejszą cechą jest transmitter FM. Jakość dźwięku naprawdę bardzo dobra. Dobrać do tego kabel i nic więcej w aucie nie potrzeba. Tylko należy pamiętać, że do części aut nie pasuje (na szczęście lista ta jest bardzo krótka, ale przed zakupem lepiej się z nią zapoznać w necie.)

Ja zamawiałem stąd od chinczyków, bo oczywiście sporo taniej:  Ładowarka Xiaomi Roidmi 2s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodiak

Dlatego, że Roidmi 2s nie pasuje do wszystkich gniazd zapalniczek, to trzeba kupić Roidmi 3s!! Na GB za niecałe 50zł. Działa w Astrze J i w Foresterze 2001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

@mam roidmi 3S i jeżeli chodzi o jakość dźwięku nie polecam. Niskie tony strasznie charczą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki kabel wystarczy w standardzie USB 2.0 czy lepiej kupić już w standardzie USB 3.0 (5Gbps)?  Nie chodzi oczywiście o transfer tylko prąd > 2.0A.

Zarówno w domu jak i w aucie mam Aukey'a z pomarańczowym gniazdem Fast charge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A można do G6 używać ładowarki samochodowej  Vakoss 2.1 A wtykając w nią oryginalny kabel USB C ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po swoim Galaxy S6 zostały mi kable Micro USB VOXLINK 2m i 1m, z którymi działało szybkie ładowanie.
    Kupiłem sobie przejściówki do tych kabli na USB-C i tyle powiem, że szybkie ładowanie nie działa więc chyba czeka mnie zakupi kabli na ali.
    Czekam na promocje 11.11 i zamówię sobie 3 kabelki 2m 1m i 25cm ROCK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiada ktoś ładowarke samochodową SBS USB-C 3.0A Tecartc3A ? Zakupiłem taką, ale po podłączeniu do telefonu pojawia się komunikat wolne ładowanie- a powinno ładować szybko . Zastanawiam się czy to wina telefonu czy ładowarka jest niekompatybilna z z G6???

Capture+_2017-12-05-14-02-03.png

Edytowane przez artpla1978
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ładowarkę Ugreen wraz z kablem do szybkiego ładowania i okazało się,że ten kabel nie pasuje do LG G6. Czy możecie polecić jakiś kabel do szybkiego ładowania pasujący do LG G6? Dodam tylko,że kabel z oryginalnej ładowarki pasuje,ale nie wiem czy inny kabel przyspieszy ładowanie i czy warto kupować nowy?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Co masz na myśli mówiąc, że nia pasuje? Kupiłeś z innym złączem? Każdy kabel z USB C musi pasować

2. Jeśli ładowarka i kabel pasują do telefonu to jaki masz komunikat podczas ładowania na ekranie blokady? Ładowanie czy szybkie ładowanie?

3. Jeśli kabel nie pasuje weź podepnij orginalny kabel z zestawu do ładowarki i sprawdź jaki jest napis na ekranie blokady?

Po prostu nie każda ładowarka tzw szybka będzie działać.
    Mam przykład w domu. Ładowarka do szybkiego ładowania z P10 od mojej żony nie daje rady. Niby pisze szybkie ładowanie a procenty w ogóle nie idą do góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi