Skocz do zawartości
Art76

Zmiana Romu i ewentualny powrót do Stock

Rekomendowane odpowiedzi

Play aktualizacje do android 8.0 udostępnłl bodajże w lutym .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na XDA jest wątek jak wrócić z customa na oficjalny rom.
    Tak jak już wcześniej pisałem (bazuje na moim doświadczeniu z M7 - w U11 nie sprawdzałem, ale prawdopodobnie jest podobnie) aby pozbyć się branda trzeba zmienić CID na super CID lub odpowiadający wersji bez brandu. Aby to zrobić trzeba wyłączyć zabezpieczenie zaimplementowane przez HTC (przestawić na S-OFF). Można to zrobić przy pomocy płatnego oprogramowania (sunshine) - koszt 25 dolarów. Wątek o nim jest też na XDA w dziale o U11. Jeden szczegół - jeśli dobrze pamiętam sunshine nie działa na oreo - chyba, że już się coś zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DP666

Witam, posiadam HTC U11 (Nie przepadam za telefonami HTC, stąd moje pytanie), odblokowałem w nim BOOTLOADera, czy teraz mogę wgrać TWRP na niego?
    Pomimo że mam S-ON, a nie S-OFF?
    Mój system to Android 7.1.1 (Wersja oprogramowania 1.27.89.10), nie mam w ustawieniach telefonu, aktualizacji oprogramowania do 8 Oreo.
    Ktoś wie dlaczego?
    Chyba będzie trzeba wgrać ją za pomocą ROMa tylko gdzie znaleźć ten ROM i jak to wgrać?
    I jak wygląda sprawa z ROOTem na 8?

Spoiler

HTC.png.c71ef7ad1153cd733d68ef567ccd9462.png

Niestety nie wgram Oreo 8, ponieważ mam Brand z sieci Orange (CID ORANG219), gdybym miał S-OFF zmieniłbym CID i już był miał Oreo.
    Musiałem pobrać ponownie ROM Orange 1.27.89.10 z tego linka.
    Jak mam teraz to zainstalować?

dodana zawartość

Już sobie sam poradziłem ROM zainstalowany, jeszcze zrobiłem sobie TWRP, Magisk, Xposed Magisk, SDK 25 i wszystko działa :emo_im_winking:.

Edytowane przez DP666
    Aktualizacja posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc jestem posiadaczem wspanialego Htc U11 . Telefon nabylem uzywany z wgranym jakims Leedroidem i chialbym przywrocic mu orginalny rom od t-mobile . (Zeby gwarancja dzialala )Prosze o instrukcje krok po kroku jak to wykonac. 

Jezeli byl juz temat to poprosze o linka . 

Screenshot_20181125-202516.png

Screenshot_20181125-202455.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Lukaszekk,

Masz szczęście, w Internecie udało mi się wyszukać, firmware na U11 w wersji brandowanej przez T-Mobile, dostępne do pobrania jest tutaj.

tym wątku użytkownik @DP666 wspomniał, że powrócił w U11 z customowego firmware do stockowego. Może, będzie w stanie Tobie jakoś pomóc, ja tego nigdy nie robiłem, tak więc nie chce za bardzo źle doradzić.

Edytowane przez PISowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi