Skocz do zawartości
spec-naz1

mod Google Camera mod (cstark27)

Rekomendowane odpowiedzi

Tekaer

Czy ktoś orientuje się czy jest w gcam opcja zmiany na szerszy kąt w przedniej kamerze, tak jak na stockowej apce? Mam dwie wersje gcam, stabilniejszą GoogleCamera_5.2.025-Final_fu24-18 do zdjęć dziennych i tą mniej stabilną GCam_6.1.021_Advanced_V1.4.032219.1950 do Night Sight. W obu nie ma problemu z przechodzeniem na szeroki kąt w aparacie głównym, ale nie mogę się przełączyć na szerszy kąt w przednim aparacie. Robi się to w jakiś szczególny sposób, czy po prostu te pory gcama nie dają takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przodu nie ma drugiej kamery z szerokim kątem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tekaer

No nie ma, ale w stockowej apce na przedniej kamerze w jakiś sposób softwareowo wymuszany jest szerzy kąt

Screenshot_2019-04-22-12-16-15.thumb.png.831c1b7e73ff698cfaf4164ab9b02ed7.png

Przy czym chyba sam sobie odpowiedziałem. Jeżeli to kwestia softwareowa, to logiczne, że jest to funkcja tej apki i w gcam tego nie będzie.

Przy okazji szybkie porównanie stockowego trybu super jasnego z gcamowym night sight . Zdjęcia na szybko z ręki. Stock na górze.

MjrgaWG.jpg

FAJGal6.jpg

Gcam zrobił zdecydowanie wyraźniejsze i mniej zaszumione zdjęcie, ale ta wersja 6.1.021 wydaje się mieć, zarówno w dzień jak i w nocy, tendencję do popadania w zbyt czerwono-różową kolorystykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Nugacie wersja GCam_6.1.021 nie działa :/ sprawdzałem juz z kilku miejsc i nie działa :/ ( Podczas analizowania pakietu wystąpił problem. ) Ma może wersje 6.x (night photo) działająco na Nugacie?? ;((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi