Skocz do zawartości
czubulus

tutorial Instalacja Oreo RNE-L21C432CUSTC432D1B304 (8.0.0.304)

Rekomendowane odpowiedzi

Seiko
    W dniu 22.05.2018 o 08:54, Artur Winnicki napisał:

Pierwsze to jak zablokowac spowrotem bootloader? bo po wgraniu tego oreo u mnie sie sam nie zablokowal

Wgrywałeś na czysto czy tylko update robiłeś?

W dniu 22.05.2018 o 08:54, Artur Winnicki napisał:

czy na wersje systemu z tego postu beda dostepne aktualizacje z poziomu menu aktualizacji telefonu?

Nie. Każdy update idzie po IMEI, jeżeli masz czysty system dostaniesz up od Huawei jeżeli masz branda to od operatora. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgralem na czysto, wiec jak to bedzie z tymi aktualizacjami? wgrany mam czysty niebrandowany system (z tego tematu) natomiast telefon byl brandowany a wiec do mojego imei przypisany jest brandowany system. Do dzis nie jest dostepna zadna aktualizacja z poziomu OTA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema! Zainstalowałem dzisiaj ten system, wszystko pięknie ładnie śmiga, ale mam 2 problemy . :) Pierwszy dość dziwny , bo po zainstalowaniu systemu znikła mi aplikacja "Pliki" tzn. w szufladzie jej nie widac , ale w ustawienia>aplikacje jest. Tak wiem jest milion innych menadżerów , ale nurtuje mnie pytanie jak to przywrócić? Drugi problem to nadaj jest "odblokowany" bootloader i przy włączeniu telefonu jest komunikat ze mój telefon jest odblokowany bla... bla... wipe itp nie pomogło :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wielku

Pojawił się na Firmware Finder nowy soft L21C432CUSTC432D1B330 (8.0.0.330) ltoś wie gdzie znajdę 3 pliki do zainstalowania tą metodą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czubulus

Za pomocą HuRupdater0.3  wgraj ponownie 8 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam posiadam soft RNE-L21C738B161 , jak zainstalowac najnowsze Oreo? W aktualizacjach sie jeszcze nie pojawil. Posiadam Firmware Finder i tam pojawilo sie fullOTA RNE-L21C738CUSTC738D1B330 (8.0.0.330)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko
    witam posiadam soft RNE-L21C738B161 , jak zainstalowac najnowsze Oreo? W aktualizacjach sie jeszcze nie pojawil. Posiadam Firmware Finder i tam pojawilo sie fullOTA RNE-L21C738CUSTC738D1B330 (8.0.0.330)
    Lepiej poczekać na oficjalnego OTA. Bez nerwów dostaniesz i Ty. FF niby widzi, ale bez zdejmowania bl oraz instalacji z tego postu nie przejdzie.

Klepnięte cegłą Mate 10 L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czubulus

@skipper1983

Jak ci będzie bardzo zależeć.

To przy okazji możesz sobie region zmienić przy okazji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wielku

Ktoś ma może instrukcje jak wrócić na stockowy rom bez twrp i z zablokowanym bootloaderem?

Bo właśnie widzę że w FF mam zatwierdzony soft B330 a nie widzi mi aktualizacji a jednocześnie jednak nie potrzebuję roota i ogólnie wolę mieć wszystko stockowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czubulus

@wielku

A jaki masz soft obecnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi