Skocz do zawartości
jagoda212167

Opinie o aktualizacji naszego S5 - wszystkie wersje oryginalnego softu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie od dłuższego czasu jestem posiadaczem telefonów serii galaxy miałem s2 s3 i teraz mam s5 i chciałem się podzielić opinią o aktualizacjach naszych telefonów , odnoszę wrażenie że firma samsung traktuje coraz gorzej swoich klientów na rynku pojawiają się nowe wersje androida a my nic nie dostajemy np przed chwilą robiłem oficjalną aktualizację experii Z1 do androida 4.4.4 to już trzecia aktualizacja firma sony bardziej dba o swoich klientów bądź co bądz Z1 to już stary telefon a nasze S5 cisza , i nie chodzi mi o cyferki w androidzie tylko ogólne traktowanie klientów wypuszczają telefony i zapominają o nich albo robią aktualizacje z ogromnym opóźnieniem np mój tab3 T210 dostał aktualizacje po roku zachęcam do dyskusji co myślicie czy firma Samsung zmieni politykę?

Edytowane przez Pawlo421

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sempaje

przede wszystkim Android nie jest Samsunga. polityka, o której piszesz, nie jest Nam znana w nawet najmniejszym rozmiarze. ciężko o przemyślenia( kiedy danych brak)- łatwo o wyżalanie się. oczekujesz jakiejś zadowalającej odpowiedzi, dlaczego nie mamy jakiejś tam, nie wiadomo, czy stabilnej( i w ogóle), aktualizacji?

a co urządzenie przestało działać? ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi nie chodzi o to czy urządzenie przestało działać bo będzie i działac nawet jakby był android 2.3.4 chodzi mi tylko że firma samsung nie dba o swoich klientów bądź co bądź to niby flagowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sempaje

a z jakiego niby powodu ma DBAĆ( i co miałoby to oznaczać?) co to, ja jakaś roślina jestem, by potrzebować podlewania, gdy nie pada? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerde

Z jednej strony racja - aktualizacje nie są zbyt częste i zwykle idą w złą stronę (jakby na to nie patrzeć bloatware'u jest coraz więcej). Ale z drugiej strony, czy te kilka cyferek coś zmienia? To chyba znak czasów, że ciągle oczekujemy nowości i zmian, więc są nam one dostarczane, ale tak naprawdę to tylko pozorne zmiany. Dlatego będę oczekiwał od Samsunga wersji Androida, która rzeczywiście wniesie coś świeżego. A nie dla zasady - bo jest już 4.4.4, a ja mam "tylko" 4.4.2.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sempaje
    To chyba znak czasów, że ciągle oczekujemy nowości i zmian, więc są nam one dostarczane

chyba to nie to. zostaliśmy raczej "zaprogramowani" przez propagandę reklamy, na ciągłe oczekiwanie nowości( "ciągła nowość"- trudno ją negatywnie ocenić, trza przecie pierw potestować; nowe, świeże- w domyśle wieczne- podprogowo dajemy zjawisku "zielone światło"). a koncerny, moim zdaniem same zapędziły się w kozi róg- tak przyzwyczaiły konsumenta do "nowości", że teraz co raz większe bzdury za nowości będą uznawane( bo kto drugie koło uzna za innowację?)

a to myczek oszukańczy i skuteczny :E

Edytowane przez sempaje
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki jest samsung... kto się przyzwyczaił wie, że dostanie aktualizację prędzej, czy później i samsung ma spokój z suszeniem głowy: kiedy, no kiedy. Tylko osoby niecierpliwe i tak na prawdę same nie wiedzą po co im updejt sieją zamęt na forach, że firma nie wypuszcza aktualizacji.

P.S zobacz ile samsung ma urządzeń do ogarnięcia, a ile mają inni. Poza tym czekamy cierpliwie, albo zmieniamy producenta na np: nexusa jeśli chcemy mieć aktualizację najszybciej.

Samsung nie śpi i działa:

http://forum.android.com.pl/f1247/android-l-exclusive-preview-czyli-jak-dziaa-a-testowy-rom-na-s5-467149/

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    othork

Od dawien dawna wiadomo, że samsung olewatorsko podochodzi do aktualizacji. Wątpię abyśmy doczekali się aktualizacji do 4.4.4 bardziej prawdopodobne jest to, że samsung ją pominie i wypuści aktualizację do android lollipop (5.0)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Snaie

Mieliście dziś aktualizacje do ANJ1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi