Skocz do zawartości
Geno85

M5 nie uruchamia sie - restartuje sie na logo

Rekomendowane odpowiedzi

Geno85
    Napisano (edytowane)

Tak jak w temacie... przy uruchamianiu sie telefon wisi na logo sony.... co chwile sie restartuje. Ktos cos poradzi?

Edytowane przez Geno85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Geno85 A może tak opisz co zrobiłeś. Samo się stało? Hard Reset był robiony? Jeśli nie to w pierwszej kolejności go zrób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85

Ta wszystko zrobilem naprawe przez Xperia Companion tez... po podlaczeniu ladowarki tel sam sie uruchamial i dioda swiecila na czerwono... polecial dzisiaj do w-supportu. Zobaczymy co zdzialaja:) dobrze ze jest dor to dor to udalo mi sie ominac t-m. Do tego napisalem im jeszcze jeden problem a mianowicie czerwone plamy na czarnym tle... ciekawe co zrobia :) pewnie beda sie migac bo za miesiac sie gwarancja konczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_
    18 godzin temu, Geno85 napisał:

po podlaczeniu ladowarki tel sam sie uruchamial i dioda swiecila na czerwono

Podobna sytuację miałem z M2 i M4 - wystarczyło zmienić ładowarkę i podłączyć telefon na jakiś czas aby podładował się. 

Problem z bootloopem wygląda na źle wgrany firmware bądź jego brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geno85
    Napisano (edytowane)
    8 godzin temu, _tommy_ napisał:

Podobna sytuację miałem z M2 i M4 - wystarczyło zmienić ładowarkę i podłączyć telefon na jakiś czas aby podładował się. 

Problem z bootloopem wygląda na źle wgrany firmware bądź jego brak.

Sprawdzalem na kilku ladowarkach i to samo:) no nic zobaczymy... wczoraj o 16 kurier odebral telefon... po 19 godzinach na stronie supportu juz pojawilo sie ze jest w naprawie... normalnie szok. Ale czy i co naprawia?:) zobaczymy:)

dodana zawartość

Dzisiaj dostali telefon(okolo 10 a na tel juz testy maja z 11:38 to juz ekspres) i juz jest taka odpowiedz.... co wy na to?? 

Bez tytułu1.jpg

Bez tytułu2.jpg

dodana zawartość

No i sprawa sie wyjasnila:) telefon juz do mnie dzisiaj odeslany w 4 dni naprawiony wysylka+zwrot. Wymieniony caly wyswietlacz i wszystkie podzespoly z nim zwiazane + obudowa, stara zostala tylko tylka klapka. Wgrany Soft. 

Ciekawa sprawa biorac pod uwage cennik firmy 

Wymiana oprogramowania 60zl

Odnowa urzadzenia (czyli zmiana obudowy) mi tylko zostala tylna klapka ktora byla w folii wiec jak nowa. u nich - 645

Wymiana wyswietlacza - 522

Kupil by za to 2 nowe telefony:)  jak sony im za to tyle kasy zwraca... czy nawet troche mniej... to juz mogli mi dac cos nowego lepszego:)

Edytowane przez Geno85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi