Skocz do zawartości
Tomi01

NavRoad UNI brak Usług Google

Rekomendowane odpowiedzi

Tomi01
    Napisano (edytowane)

Witam

Kupiłam NavRoad UNI jest to nawigacja i rejestrator w jednym, pracujące to na androidzie 6.

System ogólnie nie sprawia problemu można instalować różne aplikacje ale został pozbawiony aplikacji google.

Udało mi się zainstalować mapy google, ale nie mogę zainstalować sklepu i związanych z tym usług.

Czy jest jakiś sposób na proste zainstalowanie sklepu play czy trzeba przez recovery, może wystarczy odpowiednia wersja instalki.

Edytowane przez Dawid Stankowski
    Doprecyzowałem tytuł. Tytuł ma być krótkim streszczeniem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiosho

przyłączam się do pytania mam ten sam problem czy komuś udało się zainstalować inne aplikacje bo mi nie instaluje się żadna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomi01

Po kilku próbach z różnymi wersjami niestety nie udało mi się zainstalować sklepu play. Pozostaje jedynie zainstalowanie alternatywnych sklepów z aplikacjami np: Aptoide lub innych dostępnych w necie. Jeśli nie udało ci się nic zainstalować to pewnie musisz odblokować nieznane źródła w androidzie, jeśli nie wiesz jak to mogę ci napisać krok po kroku jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiosho

Poproszę napisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomi01
    Napisano (edytowane)

W tej chwili nie mam dostępu do urządzenia ale spróbuję z głowy jeśli coś będzie źle to wieczorem poprawię.

1 wchodzimy do aplikacji Yanosik następnie ustawienia i klikamy w prawym górnym rogu symbol  (zębatki) ustawienia.

2 W tym momencie jesteśmy w ustawieniach systemu android przechodzimy do zabezpieczenia

3 Zaznaczamy Zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł

Edytowane przez Tomi01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam forumowiczów. Moje pytanie brzmi tak czy ma ktoś oprogramowanie do tego urządzenia? Zniķły mi informacje o pogodzie i przywrocenie ustawien fabrycznych nic nie pomaga nawet z trybu recovery. Aktualizacji nie znajduje wyskakuje bląd prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiosho

Zabezpieczenia wylaczylem, niekture apk instaluje, nie instaluje zadnych apk ze sklepu play, nie instaluje tez wybranych apk  wskazujac na zabezpieczenie. Ktos podpowie jak to wylaczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi