Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy honor 10 obsługuje aptx hd lub samo aptx ?

Czy ktoś używa do niego słuchawek samsung flex u ?

Jaka jest jakość dźwięku, muzyki ?

Czy jest opcja zaszyfrowania całego telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Takie kodeki można ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Interesuje mnie odpowiedź na następujące pytanie:

czy jeśli SIM1 mam ustawiony na transmisję danych a SIM2 tylko na rozmowy (nie mam wykupionego pakietu danych) to czy w przypadku prowadzenia rozmów przez SIM2 będę miał możliwość również skorzystania z transmisji danych z SIM1?

Obrazując na przykładzie:

jadę autem i mam włączone Google MAPS (transmisja danych używana z SIM1), dzwoni ktoś na SIM2, odbieram i czy google MAPS straci połączenie z internetem czy w dalszym ciągu będzie aktywne?

Będę zobowiązany za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej u mnie wyglada to tak ze jak odbieram polaczenie glosowe to na karcie ktora obsluguje transmisje danych z lte przeskakuje na 3g ale google maps i yanosik dziala nadal. W ustawieniach mam zaznaczone lte na obu kartach. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@wisiolek ja z dual SIM co prawda nie korzystam, ale jest taki przełącznik:

Screenshot_20180627_142432.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerofan
    Napisano (edytowane)

Witam jako świeżo upieczony użytkownik ;) Poprzednio miałem P10Lite i o dziwo mam kilka nurtujących mnie problemów:

1. jak ustawić oddzielne dźwięki dla SMSów z jednego i drugiego SIMa ?

2. po wywaleniu dolnego panelu wirtualnego jest możliwość wyłączania wszystkich apek w tle ? z panelem robiło się to prawym klawiszem...

3. co to za folia na wyświetlaczu ? warto ją zostawić czy nakleić jakieś szkło ?

4. jakie polecacie plecki, najlepiej idealnie przylegające, przeźroczyste

5. da się jakoś wyłączyć to zoomowanie przy filmowaniu ? po przełączeniu ze zdjęcia na film ewidentnie przełącza się na węższe pole widzenia, po cholerę ?

A tak w ogóle, spoko sprzęcik. Rozważałem wszystkie 3 modele P20, a stanęło na Honorze 10 64GB. I więcej nawet nie trzeba, kompresuje super filmy 4K, minuta zajmuje niespełna 200MB, więc na średnio zapełnionym przez np. zdjęcia telefonie można nagrać 3-4 godziny materiału w 4K ! Aż nadto.

dodana zawartość

Z pkt 2 już sobie poradziłem. Przesunięcie palca w prawo lub lewo po czytniku linii. 

Edytowane przez aerofan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

1. Nie wiem - nie korzystałem nigdy w życiu z dual sim.
    2. Przejeżdżasz palcem po czytniku linii papilarnych od lewej do prawej (lub odwrotnie - nie ma znaczenia)
    3. Folia odchronna - bardzo dobrze się trzyma - jeżeli zależy ci na ochronie wyświetlacza to ją zostaw - ja osobiście ściągnąłem - nie trawię folii, szkieł itd. - wszystkiego co pogarsza choćby minimalnie "dotyk".
    4. Ja korzystam z czarnego sztywnego Nillkina Frosted Shield - jedyne dobrze przylegające i jednocześnie przezroczyste to podobno to z zestawu - ale nie każdy je ma w pudełku po zakupie.
    5. Hmmm nie zwróciłem uwagi - może zmień rozdziałkę filmowania - to tylko luźny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    12 godzin temu, aerofan napisał:

5. da się jakoś wyłączyć to zoomowanie przy filmowaniu ? po przełączeniu ze zdjęcia na film ewidentnie przełącza się na węższe pole widzenia, po cholerę ?

To format 18:9 robi taki efekt zoomu. Zmień rozdzielczość na inną. Włączona stabilizacja też nieco przybliża obraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerofan

W 4K jest tylko jedna rozdzielczość i stabilizacja nie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

No tak, dlatego mówię, żebyś spróbował inne rozdzielczości, bo takie nagrania mają też inne proporcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi