Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

can5ona

Takie tam spostrzeżenie: Czy tylko mi się wydaje, że szkło na ekranie jest jakoś bardzo, bardzo śliskie? :D Po przesiadce z Xiaomi mi5 palce przy pisaniu na klawiaturze ekranowej jeżdżą jak po lodzie :D

Albo szkło Honora jest bardzo śliskie albo w mi5 miałem jakieś hmmm chropowate skoro tu czuję taką płynność w ruchach palcami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Na poślizg nie narzekam, aczkolwiek ciężko mi do czegoś przyrównać. Ostatni raz szkło/folię miałem pół roku temu ;p Od tamtej pory na golasa [emoji23]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złącze jack jest po prawej stronie więc trzeba obrocic telefon w prawo do pozycji poziomej żeby wygodnie się go trzymało, ale wtedy przyciski nawigacyjne trzeba wyciągać od górnej krawędzi, działa to raz na kilkanaście, od dolnej nie ma problemu ale nie da się ich stamtąd wysunąć kiedy telefon obrocony jest w prawo. Jak sobie z tym radzicie? Są jakieś ustawienia żeby to zmienić? Gesty na czytniku są dla mnie bardzo niewygodne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Gdy telefon jest obrócony, to rzeczywiście wyciągnięcie od prawej krawędzi nie działa. Jedyną opcją w takiej sytuacji pozostaje przeciągnięcie od paska statusu. Innego rozwiązania nie widzę. Podejrzewam, że problem stanowi maskowanie notcha w trybie horyzontalnym.

Ja osobiście uważam gesty za najlepsze możliwe rozwiązanie. No, ale co kto woli.

ps Jack jest po lewej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gwozdek Oczywiście, mój błąd, jest po lewej stronie.

Dziękuję za odpowiedź, już myślałem, że tylko ja to widzę. Okropnie irytująca rzecz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Elegist W sumie, trzymanie lewą krawędzią ekranu do dołu wcale nie jest takie niewygodne. Wtyczkę jacka możesz oprzeć pomiędzy palcami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerofan

U mnie jack od słuchawek (JBL) wyskakuje z gniazda, jest ciutkę zbyt płytkie, więc używam BT :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    15 godzin temu, aerofan napisał:

U mnie jack od słuchawek (JBL) wyskakuje z gniazda, jest ciutkę zbyt płytkie, więc używam BT :)

To raczej wina wtyczki, której otulina może być za gruba. Moje słuchawki trzymają się w gnieździe bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przeczytaniu wszystkich stron wydaje mi się, że telefon za bardzo się nagrzewa. Często na telefonie  jest  odpalona nawigacja + YouTube w tle czy jest jakieś etui, które by pomoglo odprowadzić mu ciepło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    Po przeczytaniu wszystkich stron wydaje mi się, że telefon za bardzo się nagrzewa. Często na telefonie  jest  odpalona nawigacja + YouTube w tle czy jest jakieś etui, które by pomoglo odprowadzić mu ciepło?
    Najlepsze odprowadzanie ciepła będzie bez żadnego etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi