Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor 10. Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

aerofan

I myślisz, że na Twoje życzenie to dodadzą ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@aerofan Myślę, że nie tylko mi to przeszkadza i że na pewno dostają zgłoszenia z całego świata odnośnie tego. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerofan

Dobrze by było nie myśleć, tylko to złosić chociażby do naszego suportu, wtedy większa szansa, że faktycznie będą mieli świadomość. Też zamierzam się dorzucić do tej listy tylko na razie zbieram życzenia. Na pewno brakuje mi:

- oddzielnych dźwięków powiadomień dla SIM1 i 2, 

- przycisk PRO w aparacie żeby wyjąć na zewnątrz jak w P20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@aerofan Wiesz, podobno Honor gdzieś się szwęda po naszym forum, więc jest szansa, że przeczytają to, co i my tu piszemy ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerofan

Jakoś w to wątpię, na razie to mi nie odpisują na Fanpejdżu, więc mają raczej średnio z komunikatywnością. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Btw, wczoraj zapowiedziano Honor 10 GT, który będzie wzbogacony o GPU Turbo i dodatkowe 2GB ramu oraz tryb nocny z P20 Pro. Jest to dla mnie dość niezrozumiałe podejście, ponieważ zwykły H10 ma dostać te GPU Turbo już za kilka tygodni, w aktualizacji :D A czy te kolejne 2GB ramu jest potrzebne, to szczerze wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Może nagle zmienili zdanie i nie dostaniemy GPU Turbo skoro wypuszczają H10 GT :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aerofan

Co za głupoty, 4, 6 czy 8 GB Ram w takim sprzęcie kompletnie bez różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    Może nagle zmienili zdanie i nie dostaniemy GPU Turbo skoro wypuszczają H10 GT
    Przez chwilę mi przeszła taka myśl przez głowę. Byłoby to bardzo głupie. Podobno ten GT też na starcie nie będzie miał GPU Turbo, tylko w formie aktualizacji day-one. Tak więc ta odmiana na start przewyższałaby dodatkowym ramem i trybem nocnym z P20 Pro. Trybem, który w sumie mógłby się pojawić nawet u nas kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Propo rozsyłania aktualizacji (post z działu P20, ale dotyczy także innych):

1 godzinę temu, Gwozdek napisał:

Sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Czysty soft dla Europy to C432, jak powszechnie wiadomo. Jednakże kraj pochodzenia/dystrybucja też ma znaczenie. Wczoraj wysłałem maila do supportu z prośbą o przyspieszenie aktualizacji. Poproszone mnie o IMEI. Podałem. Pan odpowiedział, że mój telefon pochodzi z UK (co jest prawdą, ale wcześniej o tym nie wspominałem, no bo też mam C432, więc uznałem tę informację jako nieistotną) i aktualizacja przychodzi według ichsiejszego harmonogramu. Myślę, że można przyjąć taką tezę, że miejsce pochodzenia smartfona też jest kluczowe.

Tylko, jak rozpoznać, który telefon jest skąd? Może i niektóre polskie egzemplarze nie są do końca polskie? ;) To by mogło też wytłumaczyć tę nieregularność w przypadku polskiej dystrybucji aktualizacji.

Ukryj zawartość

Screenshot_20180711_094356.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi