Skocz do zawartości
Gwozdek

Pochwal się swoim pulpitem/motywem.

Rekomendowane odpowiedzi

AlwinK

Dzięki, w między czasie znalazłem właśnie Tweaker for Huawei który odkrywa w ustawieniach możliwość zmiany czcionki. 

dodana zawartość

Pochwalcie się z jakich motywów korzystacie. Ja obecnie korzystam Pure Dark 5.0 Black - całkiem sympatyczny motyw (taki męski jak to powiedziała moja żona) 

Screenshot_20180825-194359.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ja na stockowym siedzę. Pozostałe zawsze mają jakieś drobne niedociągnięcia, niekiedy nie są wystarczająco spójne i dopracowane. A najbardziej mnie drażni, jak wejdę w info o telefonie i zamiast loga EMUI widzę tam jakiś podpisik czy inną sygnaturę. No nie zdzierżę :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    can5ona

Ja tak samo na stockowym siedzę. Każdy inny ma coś co mnie wkurza - jakąś drobnostka ale psują a spójność wizualną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Ja wciąż na stocku :) EMUI 9 jest dla mnie super pod względem wizualnym. Ale odkryłem, że w nowym systemie zmiana czcionki już nie wpływa na aplikację trzecie. Nareszcie!

Dlatego też wybrałem Product Sans:

Screenshot_20181118_002741.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy powyższe oznacza, że jak mam widget pogodowy z innego źródła niż wbudowana pogoda, to czcionka w tej aplikacji (w tym na widgecie) pozostanie inna niż ta wskazana w motywach w systemie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Raczej tak, ale ja nie używam widżetów. Powiedz, z jakiego korzystasz, to sprawdzę dla Ciebie.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Np

1. Weather Pro od Meteo Group,

2. Month- widżet kalendarza

Nie chodzi mi tylko o widgety ale czcionki wewnątrz aplikacji. Dla mnie to, że ustawiam czcionkę globalnie jest dobre. Po to właśnie ja ustawiam, żeby mieć wszędzie taką samą..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    Np
    1. Weather Pro od Meteo Group,
    2. Month- widżet kalendarza

Nie chodzi mi tylko o widgety ale czcionki wewnątrz aplikacji. Dla mnie to, że ustawiam czcionkę globalnie jest dobre. Po to właśnie ja ustawiam, żeby mieć wszędzie taką samą..

To mamy inne preferencje :)
    Czasami się zdarza, że nieoryginalna czcionka robi jakieś błędy wyświetlania tekstu w apkach. Teraz już nie będzie takich chochlików.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Wreszcie znalazł się dla mnie motyw, który jest na tyle dopracowany, że mogę go spokojnie używać :)

Spoiler

Screenshot_20190117_123847_com.teslacoilsw.launcher.jpg Screenshot_20190117_123854_com.android.settings.jpg Screenshot_20190117_123907_com.android.settings.jpg Screenshot_20190117_124107_com.android.gallery3d.jpg Screenshot_20190117_135006_com.huawei.systemmanager.jpg

Zaprojektowany z myślą o Android 9. A z tego co wiem, sporo osób oczekiwało od nowego systemu ciemnego motywu. Ostatecznie nie doczekaliśmy się, ale to wygląda na niezły substytut ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=emui.en.com.darkemui9&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Ddark+emui+9+google+play&pcampaignid=APPU_1_cZE_XPfLKeSFrwTauZjIBw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi