Skocz do zawartości
Meraxes

Lepsze słuchawki od B&O z zestawu? Co polecacie? - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Te słuchawki które podaliście wszystkie mają poniżej 50ohmów impedancję a ja szukam czegoś powyżej bo wtedy dac daje kopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtorze z innego posta :

beyerdynamic :

Dt 990 880 770, 1990 1880 1770 (250 ohm)

T 1

T 50, T 90

Sennheiser hd 600,650

hifiman ( nie testowalem )

Ultrasone

Audeze

To marki ktorymi warto sie zainteresowac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Panie i Panowie. Czy ktokolwiek próbował podłączyć do V30 słuchawki z USB-C?

Aktualnie stoję przed zakupem nowych słuchawek, ale głównym założeniem jest to, że byćmoże będę ich używał za jakiś czas z nowym telefonem. A te, jak powszechnie wiadomo coraz rzadziej mają jacka 3,5mm. Planowałem kupić kolejne SOundmagicki, np E11C czy Sennheisery Momentum In Ear M2 ale troszkę odstrasza mnie myśl, że jak zmienię telefon to słuchawki będą bezużyteczne. No i przeszło mi przez myśl, że może V30 zagra bez problemu z dokami podłączonymi na dole? Macie ktoś z tym jakieś doświadczenia albo macie słuchawki od innego telefonu na usb-c i możecie sprawdzić?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oset
    W dniu 26.09.2019 o 09:17, vvti napisał:

Panie i Panowie. Czy ktokolwiek próbował podłączyć do V30 słuchawki z USB-C?

Aktualnie stoję przed zakupem nowych słuchawek, ale głównym założeniem jest to, że byćmoże będę ich używał za jakiś czas z nowym telefonem. A te, jak powszechnie wiadomo coraz rzadziej mają jacka 3,5mm. Planowałem kupić kolejne SOundmagicki, np E11C czy Sennheisery Momentum In Ear M2 ale troszkę odstrasza mnie myśl, że jak zmienię telefon to słuchawki będą bezużyteczne. No i przeszło mi przez myśl, że może V30 zagra bez problemu z dokami podłączonymi na dole? Macie ktoś z tym jakieś doświadczenia albo macie słuchawki od innego telefonu na usb-c i możecie sprawdzić?

Pozdrawiam!

.....nie zagra przez usb na bank

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    14 minut temu, oset napisał:

A ja taki pewny bym nie był:)

Mam w domu Sennheisery obecnie wokółuszne, które mogę podłączyć za pomocą kabla mini jack do telefonu oraz kablem usbc-usbc do telefonu i oczywiście grają. Nie jest to co prawda LG, jednak różnic tutaj żadnych nie będzie, no może poza jedną. Poczwórny wzmacniacz w LG uruchamia się tylko w przypadku podłączenia słuchawek przez gniazdo mini jack( choć nie jestem pewien na 100%, gdzieś tak czytałem), w przypadku podłączenia przez usb c, telefon straci cały swój potencjał oraz "magię".

@vvti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti
    W dniu 28.09.2019 o 17:09, oset napisał:

W takim razie ustosunkuj się do tego momentu:

Moje V30 tego nie wiedziało i zagrało z Soundmagickami E11D. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi