Skocz do zawartości
mrstatler

Ochrona ekranu - szkła, folie

Rekomendowane odpowiedzi

masi0

Ja tylko mówię, szkło nie jest produkowane w Polsce a w Chinach. A skoro w Chinach to pewnie ekskluzywnie dla nich. Poza tym od pewnego czasu skupiają się na flagowcach i słuchawkach najlepiej sprzedających się. Próżno szukać ich cienkiego etui dla OP lub szybek. Jak już to marna folia. Szkoda.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam szkło takie jak wysłałem link. Jest naprawdę dobre i używa się ekstra. Palec chodzi jak po ekranie bez niczego. Nie wiem o co chodzi koledze wyżej, że to jest z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69

Tylko to nie jest szkło. To jest bardziej pleksa która ma wzmacniać ekran.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra nie będę się kłócił. Każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

Żeby było jasne - szkło jest produkowane z kwarcu - a flexible glass jest folią, która szkłem nie jest. ba, nie ma nawet właściwości szkła.
    jest to ewidentne wprowadzanie ludzi w błąd i takie praktyki powinny być karane przez uokik.

zastanów się zdroworozsądkowo, czy płat szkła owiniesz sobie na palcu nawet cienki na 0.1mm - ja tą odpowiedź znam

dodana zawartość

Wraz z telefonem przyszło do mnie szkło OP - proces nakładania dość prosty, podobny do tego w 3T,5 i 5T - wystarczy w miare czysta powierzchnia i trochę cierpliwości. Efekt jest niezły, choć samo szkło odbija więcej światła niż sam ekran - jak się zbije, zamówię Nillkina.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie małe pytanie odnośnie OP6 planuje kupić te szybkę od Nillkina i rozumiem aby ją zaaplikować ściągaliście tą folie fabrycznie przyklejoną do ekranu ??? jeśli tak to jak ją podważyć bo u mnie nie chce zejść a nie chce sobie nagrzebać :D może po prostu przykleić na te folie jak to było u was :) ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69
    Mam takie małe pytanie odnośnie OP6 planuje kupić te szybkę od Nillkina i rozumiem aby ją zaaplikować ściągaliście tą folie fabrycznie przyklejoną do ekranu ??? jeśli tak to jak ją podważyć bo u mnie nie chce zejść a nie chce sobie nagrzebać  może po prostu przykleić na te folie jak to było u was ?? 
    Folia ciężko schodzi ale musisz ją zdjąć przed nałożeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czym ją zdejmowałeś szczerze słyszałem że nożem podważyć ale nwm czy próbować :D może masz sposób :)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69
    a czym ją zdejmowałeś szczerze słyszałem że nożem podważyć ale nwm czy próbować może masz sposób :)??
    Mi zeszła jak paznokciem podważyłem. Możesz podnieść spokojnie nożem jak Ci będzie wygodniej.

dodana zawartość

a czym ją zdejmowałeś szczerze słyszałem że nożem podważyć ale nwm czy próbować może masz sposób :)??
    Mi zeszła jak paznokciem podważyłem. Możesz podnieść spokojnie nożem jak Ci będzie wygodniej.

dodana zawartość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi