Skocz do zawartości
zasdyp

HTC U12+ - opinie i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

zasdyp

Jakie są wasze wrażenia jako fachowców o tym smartfonie? Czy to warto brać? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zalezi

Mnie się podoba,  choć zabrakło pewnego odświeżenia bryły. O ile można pochwalić brak notcha ( mi w sumie on nie przeszkadzał ) o tyle zabrakło wizualnego fajerwerka (  np. upchnięcia tego ekranu w obudowę jak LG G7 czy iPhone X ). Sprzętowo niezwykle poprawny, wręcz bardzo dobry ( na pewnym portalu raportują, że fotki cyka nie gorzej, niż P20 Pro ) to widziałbym do kompletu indukcyjne ładowanie czy odblokowywanie twarzą. Czekam na recenzje i możliwe, że wezmę, bo mając OnePlus 5T nie opłaca mi się zmieniać na OP6, chyba dla zmiany softu i formy wolałbym HTC. iPhone X kosztuje zbyt kosmiczne pieniądze, a też chodzi po głowie. Reasumując - HTC dało radę, sprzęt nie ma żadnej rzucającej się w oczy wady, ale pytanie, czy ta zachowawczość nie będzie czynnikiem, który spowoduje, że lubdzie wybiorą niestety Samsungi z serii S czy rozczarowującego mnie po całej linii Xiaomi Mi8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A od kiedy on trafia do oficjalnej sprzedaży? Bo na stronie HTC już wyprzedane, od 4 maja miał być w przedsprzedaży w promocji z ebookiem ale na razie to nic nie widać [emoji16]

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Realt

Jest dostępna wersja czarna. Czytniki Ebooków tylko w dystrybucji sklepowej. HTC w sklepie za to dorzuca adapter mini jack którego w pudełku nie ma, więc sam telefon wychodzi de facto za 3,1tys. 

Odblokowywanie twarzą jest i działa całkiem sprawnie, brakuje jedynie ładowania indukcyjnego i jacka.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawa opcja moim zdaniem. 3150 za nowego flagowca z aparatem na poziomie S9 to brzmi jak dobry biznes. Do tego lepsza nakładka niż w Samsungu czy Huawei. Będę na niego polował jak trochę stanieje, o ile nie wyjdą jakieś felery. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Realt
    Godzinę temu, Patyczak napisał:

Bardzo ciekawa opcja moim zdaniem. 3150 za nowego flagowca z aparatem na poziomie S9 to brzmi jak dobry biznes. Do tego lepsza nakładka niż w Samsungu czy Huawei. Będę na niego polował jak trochę stanieje, o ile nie wyjdą jakieś felery. 

Ja zamówiłem, zobaczymy co z tego będzie, zrobię porównanie do 4 letniego One M8 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zasdyp

@Realt Czekam z niecierpliwością! Planuję właśnie identyczną przesiadkę. ?

Poczekam jeszcze aż pojawi się przezroczysta wersja na stronie HTC i też planuję zamówić. Z recenzji wynika, że wszystko jest jak najbardziej w porządku a w porównaniach aparat wypada lepiej niż w P20 Pro, więc jest to bardzo kusząca opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Realt

Swoją drogą, jak wygląda realizacja zamówień z oficjalnego sklepu HTC? Informują kiedy nadają przesyłkę? Skąd i jak długo to w ogóle idzie? Co w przypadku chęci zwrotu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież oni tam nic nie wiedzą, dobrze, że wiedza, że żyją [emoji6][emoji23]

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
    Jakbyście porównali htc z Huawei p20 pro?
    Zastanawiam się nad tymi dwoma modelami i htc podoba mi się że względu na te innowacyjne rozwiązania, przezroczysty tył, gesty ramki.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi