Skocz do zawartości
zasdyp

HTC U12+ - opinie i pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie ile się dokładnie czeka na nowego? Zamówiłem w zeszłym tygodniu jakoś poprzez HTC Polska i na ich stronie jest napisane, że termin dostawy pod koniec lipca, początek sierpnia, ciekawi mnie czy jest realny wcześniejszy termin dostawy?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nowego HTC, wcześniej pół roku korzystałem z U11. Z plusów to ładniejszy wygląd, mniejsze ramki, zdecydowanie lepsze aparaty oraz głośniki. Z minusów czytnik z tyłu (wolę z przodu), cyfrowe przyciski, trochę słabo to działa i czasami się miesza z EDGE Sense. No i na u11 można zainstalować dobrze działająca apke aparatu z Pixela, tu co prawda też jest ale bez trybu portretowego, mam nadzieję że za chwilę się pojawi również na u12.

Sam telefon testowałem z P20 Pro którego miałem na testy i niestety ale Huawei jest przereklamowany, aparat wygrywa z HTC tylko gdy robimy zdjęcia krajobrazu lub budynków w nocy, każde inne zdecydowanie lepiej u12. O video nie wspominam bo w P20 to jest porażka.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xrsone
    Napisano (edytowane)

ostatnio po wielu bojach odkryłem że inteligentny ekran czyli ów niewinny zegareczek na wyłączonym ekranie zjada mi w nocy ok 15% baterii przez ok 7 godzin; masakra jakaś, też tak macie?; bez zegarka ucieka mi w nocy tylko z 2%. Czyli na inteligentnym ekranie tracimy na dobe od 30-50% to ewidentne przegięcie. U kolegi w Szajsungu inteligentny ekran pobiera mu w nocy tylko 2% a do tego ma ten zegarek większy i jaśniejszy. Dodatkowo gdy nie mamy włączonego intel ekranu to obudzenie telefonu leżącego na stole (nie w ręce) puknięciem w ekran nie jest możliwe, natomiast przy włączonym intel ekranie już możliwe. Nie no musze o tym napisać do HTC bo to jest chore.

Edytowane przez xrsone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xrsone

ale po aktualizacji już mi się naprawiło ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi