Skocz do zawartości
muszyna2

Co wybrać po Moto X Style?

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx

Mam nadzieję, że obszernie opiszesz wrażenia po przesiadcd na Lg.

@muszyna2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno coś napiszę. Z tym że pewnie nie prędko bo ochotę na wymianę mam i myślę że lg powinien się sprawdzić ale jest to tylko i wyłącznie mój kaprys ponieważ prawda jet taka że nie ma nic ciekawego od dłuższego czasu na rynku poniżej 2 tyś zł co by usprawiedliwiało taką wymianę. No może przesadzam bo jednak format 18:9 i trochu lepszych aparatów się pojawiło. Co do lg czekam na jakąś okazję tak do końca lipca wtedy zaczynam urlop i szeroki kąt kusi. Po cichu liczę jeszcze że może uda się znaleźć fajna okazję na v30 ze względu na większy ekran. Jeżeli nie pewnie skończy się na g6. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bess7

Motka poszła do mojej Mamy bo po ustawieniu dużych czcionek widzi wszystko bez okularów no i na dzwonienie, SMS i zajrzenie na konto internetowe jej bateria starcza plus głośno jej dzwoni. Następca motki to ..  3,2,1 hejt start Asus zenfone zoom s lub 3zoom jak ktoś woli. Cena odstrasza ale czas na ekranie , aparat coś jak S7 i wydajność lepsza niż w motce to wziąłem. I nie żałuję w ogóle. Prawie 2tys za snapa 625 to przeginka ale mi wystarcza i media konsumuje się ładnie na amoledzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 6.08.2018 o 17:11, Bess7 napisał:

Motka poszła do mojej Mamy bo po ustawieniu dużych czcionek widzi wszystko bez okularów no i na dzwonienie, SMS i zajrzenie na konto internetowe jej bateria starcza plus głośno jej dzwoni. Następca motki to ..  3,2,1 hejt start Asus zenfone zoom s lub 3zoom jak ktoś woli. Cena odstrasza ale czas na ekranie , aparat coś jak S7 i wydajność lepsza niż w motce to wziąłem. I nie żałuję w ogóle. Prawie 2tys za snapa 625 to przeginka ale mi wystarcza i media konsumuje się ładnie na amoledzie. 

Możesz napisać kilka słów porównania aparatów i jak sprawa bateria? Kurcze miałem kupować lg g6 ale trochu niepokoi mnie rysujące się szkło aparatu i jeszcze parę rzeczy. Coraz bardziej też zaczynam zwracać uwagę na baterię. I jeżeli używałeś nawigacji jęk się sprawuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bess7
    1 godzinę temu, muszyna2 napisał:

Możesz napisać kilka słów porównania aparatów i jak sprawa bateria? Kurcze miałem kupować lg g6 ale trochu niepokoi mnie rysujące się szkło aparatu i jeszcze parę rzeczy. Coraz bardziej też zaczynam zwracać uwagę na baterię. I jeżeli używałeś nawigacji jęk się sprawuje. 

Aparat oczywiście lepszy w Asusie, noszę w case dodadym do zestawu ale ze szkłem aparatów nic się nie dzieje. Bateria na LTE i przewaga wi-fi ponad 10h sot. Na samym LTE 6-7 h. Z audio jest ciekawie bo głośnik jest jeden i jest ok ale jak podłączyć słuchawki to wtedy pokazuje pazur. Aktualizacje to dużo lepiej od LG i niestety motki. Asus zaczął bowiem życie na 6.0, dostał 7.0, teraz 8.0 i dostaje co 2 miesiące łatki bezpieczeństwa. Nie wiem czy to prawda czy nie ale niby ma dostać Android 9.0 tak gdzieś wyczytałem. Co do nawigacji to wszystko bez problemu, szybko łapie fix i ładnie prowadzi, nie gubi sygnału.

Też myślałem nad LG ale bardziej stawiam na praktyczność. Zaznaczyć należy że ten Asus ma matryce aparatu jak HTC u11, mi mix2 itp czyli lepszą niż lg

P_20180813_195209_vHDR_Auto.jpg

Screenshot_20180811-024422.jpg

Edytowane przez Bess7
    Skleroza
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę nie wiem czy to dobry wybór ale była wczoraj przecena na HTC u ultra w xkom za 899 zł i zamówiłem. Skusila mnie cena i aparat boli bateria no ale cóż. Porównam i zobaczę ale coś czuję że htc zostanie na jakiś czas ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stało się. W mojej x style pękł ekran. Dwa tygodnie szukałem jej godnego zastępcy, lecz bez skutku. W końcu kupiłem znowu X Style (z outletu, jak nowa) i przeżywam drugą miłość. Myślę, że poczekam i zobaczę, co pokażę Moto Z4 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 3.12.2018 o 11:12, fryzjer22 napisał:

No i stało się. W mojej x style pękł ekran. Dwa tygodnie szukałem jej godnego zastępcy, lecz bez skutku. W końcu kupiłem znowu X Style (z outletu, jak nowa) i przeżywam drugą miłość. Myślę, że poczekam i zobaczę, co pokażę Moto Z4 ?

Jest styczeń i mam ten sam problem co Ty. Moto X Style to najlepszy smartfon jaki miałam i byłam z niego mega zadowolona - duży, przepiękny ekran, bardzo dobre zdjęcia, świetna jakość video, czysty android, niezła bateria i do tego turboładowanie... Nieco ponad 2 lata temu dałam za niego 1300 w X-komie, w gratisie była jeszcze duża karta pamięci, wiec świetna cena.

Teraz podnoszę budżet do góry i podnoszę, a nie mogę znaleźć godnego następcy z dużym ekranem i fajnym aparatem... Szukam już do 1800 zł i patrzyłam na kilka polecanych modeli, ale bez przekonania. Aparaty wyglądają gorzej lub są co najwyżej zbliżone, do tego dochodzą ciągle różne problemy - a to słaba bateria, a to aparat przedni fatalny, a to ekran różowy albo obudowa ze szkła czy źle wykonana, zasyfiony android i lagi na starcie, no wiecznie coś nie halo... Strasznie podrożały te telefony, nie ma w czym wybierać, chyba że ma się budżet z 3 tysiące... Ech, a moja motka już dogorywa i muszę coś zamówić :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG v30 by nie podszedł? Kupisz nowego w tych pieniądzach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi