Skocz do zawartości
masi0

Kupno/Gwarancja/Serwis

Smykoo

To pytanie się często pojawia, więc umieszczam informację. Wersja A6000 różni się względem A6003 tylko brakiem kilku pasm, które obowiązują w USA. W Polsce obie wersje działają tak samo.

Wiadomość dodana przez Smykoo

Rekomendowane odpowiedzi

psajtex

Prawdą jest, że po aktualizacji wyłączono funkcję Ambient Display czyli tzw. Always on display?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

dla mnie całkowicie nie przydatna funkcja tak swoją drogą - wolałbym AOD po tap to wake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

@yogasek można ukryć ten pasek nawigacyjny. Domyślnie nie da się zmienić przezroczystości

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

@MrOczny biegałem dzisiaj i gps'u nie zrywało

dodana zawartość

@psajtex dalej wyświetlają się powiadomienia białe na czarnym ekranie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy telefon fabrycznie ma szkło hartowane na ekranie czy trzeba dokupić? Warto kupować stockowe, czy szukać czegoś na necie?
    Jaki case polecacie? Carbon wygląda fajnie na zdjęciach ale czy nie jest to taki typowy plastik z imitacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

Telefon ma Gorilla Glass 5 na ekranie więc ekran nie powinien się porysować. domyślnie na ekranie naklejona jest jakaś podstawowa folia. Ja jednak uważam że trzeba dodatkowo jakieś szkło nakleić. Jak na razie jedyne sensowne to to od producenta bo innych jeszcze nie ma.

Co do etui to w zestawie masz sylikonowy bumper. Ja dodatkowo kupiłem plecki sandstone. Wyglądają bardzo fajnie i dzięki nim telefon leży pewnie w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest może ktoś z Warszawy kto już odebrał OP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest szansa, ze dzisiaj go dostanę. To jednak zależy tylko od DHL. Mam nadzieje, że się spiszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się wyłączyć opcję dashcharge w ustawieniach jak np. szybkie ładowanie w samsungach? Jest to dla mnie ważne, ponieważ bez ograniczenia prądu ładowania w stacji, którą mam w samochodzie, przetwornica padała mi co 3 miesiące - niestety sama jest kiepsko zabezpieczona i jak urządzenie jest w stanie wykorzystać duży prąd, to ona daje ile fabryka dała, co niestety nie jest dla niej dobre. Po wyłączeniu szybkiego ładowania w samsungu problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy da się wyłączyć opcję dashcharge w ustawieniach jak np. szybkie ładowanie w samsungach? Jest to dla mnie ważne, ponieważ bez ograniczenia prądu ładowania w stacji, którą mam w samochodzie, przetwornica padała mi co 3 miesiące - niestety sama jest kiepsko zabezpieczona i jak urządzenie jest w stanie wykorzystać duży prąd, to ona daje ile fabryka dała, co niestety nie jest dla niej dobre. Po wyłączeniu szybkiego ładowania w samsungu problem zniknął.
    Dash Charge działa tylko i wyłącznie z ładowarką, i kablem obsługującym dash Charge. Jeżeli podłączysz go pod inną ładowarkę lub z innym kablem, dash Charge się nie włączy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

To już nie jest Dash Charge, tylko Fast Charge [emoji6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi