Skocz do zawartości
Schatzi

Account Google Bypass - aktualny sposób Android 8.0?

Rekomendowane odpowiedzi

maxprzemo
    4 minuty temu, Schatzi napisał:

Czy odczekanie 24h od uruchomienia cos da nie znając konta google?

Nie, to nic nie da. Odeślij telefon, niech odblokuje swoim kontem i zresetuje go poprawnie. To jest blokada FRP (factory reset protection) i ma uniemożliwić korzystanie z telefonu w razie kradzieży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 minuty temu, cholek3 napisał:

@Schatzi

Taka jest tego idea. 

Osobiście nigdy nie musiałem tego robić. Zakładam, że po upływie tego czasu, nie wyświetla się już informacja o wprowadzenie poprzedniego konta przypisanego do telefonu. 

Czyli pozostało mi przeczekać do tych 72 godzin. Raczej nie ma innej opcji obejscia tego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Schatzi

Ale czegoś tu nie rozumiem.

Wczoraj miałeś problem, że po aktualizacji systemu padł ci telefon, więc musiałeś wgrywać na nowo oprogramowanie. Wcześniej raczej musiałeś używać telefonu, skoro wyskoczyła aktualizacja. A skoro używałeś telefonu, to musiało być przypisane do niego jakieś konto. Zapewne Twoje. Wywnioskowałem, że odkupiłeś od kogoś ten telefon, więc ten ktoś zrobił już przywrócenie do ustawień fabrycznych (no bo nie dał Ci telefonu z jego kontem). Więc jak to możliwe, że znowu się pyta o konto, skoro już było przypisane "Twoje" konto? 

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, cholek3 napisał:

@Schatzi

Ale czegoś tu nie rozumiem.

Wczoraj miałeś problem, że po aktualizacji systemu padł ci telefon, więc musiałeś wgrywać na nowo oprogramowanie. Wcześniej raczej musiałeś używać telefonu, skoro wyskoczyła aktualizacja. A skoro używałeś telefonu, to musiało być przypisane do niego jakieś konto. Zapewne Twoje. Wywnioskowałem, że odkupiłeś od kogoś ten telefon, więc ten ktoś zrobił już przywrócenie do ustawień fabrycznych (no bo nie dał Ci telefonu z jego kontem). Więc jak to możliwe, że znowu się pyta o konto, skoro już było przypisane "Twoje" konto? 

Telefon kupilem z uszkodzonym softem w celu naprawy (telefon ponoć zawiesił się i wyłączył do niebieskiego ekranu z napisem "An error has occured while updating...".) Co jest całkiem możliwe, skoro prosi o konto Google. Więc teraz potrzebuję jakoś uniknąć tego konta google. Stąd też wychodzi, że telefon przed sprzedażą nie był cofany do ustawień fabrycznych, bo zawiesil sie i powstal problem z softem niespodziewanie. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Schatzi

No to żeś się wpakował. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, cholek3 napisał:

@Schatzi

No to żeś się wpakował. 

Myślę, że właśnie nie. To jakie mam wyjścia z tym kontem? Co mogę zrobić? Bo ktoś pisał, ze czekanie nic nie da, Ty natomiast, żeby zaczekać jakis okres czasu, ktos tam jeszcze zeby cofnąć do 7.0 Antka. Szczerze mówiąc już sie pogubilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Ja bym poczekał, nie tracisz wiele czekając. 

PS. Ile dałeś za telefon? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie, że czekanie 72 godzin załatwi sprawę? Coś się powinno pojawić na ekranie, że można dodać nowe konto? Czy jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, a taka koncepcja może... jeżeli jest sposób na wcześniejszym romie, to przeorać odinem i wgrać na czysto 7.0, odblokować google'a i wkonfigurować swoje konto gmail, a potem znowu odin + 8.0 i już pójdzie na nowym koncie...

Edytowane przez ultragliss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    29 minut temu, ultragliss napisał:

hej, a taka koncepcja może... jeżeli jest sposób na wcześniejszym romie, to przeorać odinem i wgrać na czysto 7.0, odblokować google'a i wkonfigurować swoje konto gmail, a potem znowu odin + 8.0 i już pójdzie na nowym koncie...

Hmm.. Brzmi rozsądnie. Tylko po problemach z wgrywaniem softu - trochę się boję znów za to brać. Poza tym nie wiem który soft byłby dobry do usunięcia tego konta google.

@edit 

A może tak wrócić do Androida 6.1 i spróbować metodą "TOOL Bypass FRP Google Account All Samsung Devices" od vnrom? (tj. podłączenie przez USB i zadzwonienie na telefon - wtedy pojawia się opcja Message)

Poza tym czy jeśli wrócę do tego Androida to ta opcja "Message" na pewno wyskoczy? Bo w Andku 8.0 próbowałem i nic takiego nie widzę. 

Edytowane przez Schatzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi