Skocz do zawartości
Karczes13107

Pomimo oryginalnej ładowarki, szybkie ładowanie nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

zakk87

Ja zakupiłem BW-S5 QC3.0 18W i co ciekawe działa szybkie ładowanie na Honor 8 oraz Moto E5 Plus, G6 Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest ten sam problem, tylko nie wiem kiedy dokładnie przestało działać szybkie ładowanie i myślałem, że to wina złamanego kabla. 

W międzyczasie wymienili mi w serwisie płytę główną i baterię bo nie działał GPS i spadła wydajność baterii.  Po tej wymianie nadal nie działa szybkie ładowanie. Kupiłem nowy kabel BlitzWolf BW-TC15 3A ale też nie działa. Gniazdo czyściłem, bez efektu... 

Dziś sprawdziłem na trzech ładowarkach - z Huawei Y6 Pro, takiej samej jak moja tylko z P Smart i z P20 Pro i też nie działa. Kabel na jakim sprawdzałem to oryginalny 5A z P20 Pro.  

Mam uszkodzone gniazdo USB? Myślałem, że jest ono zintegrowane z płytą i też go wymienili. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam tel Honor 8 dwie sztuki, brak szybkiego ładowania na oryginalnej ładowarce i kablu (na innych też nie mam) brak możliwości podpięcia pod komputer. Co mogło się stać? Tel swoj posiadam długo, nigdy nie było z nim jakiś problemów. Gwarancja skończyła się w marcu.

A teraz najlepsze, telefon żony zachował się identycznie jakiś tydzień temu. Zbieg okoliczności?

Trzeba zaznaczyć że to również Honor 8 tylko rok temu został wymieniony na całkowicie nowy z nową gwarancją. Tak, ten żony tel odesłałem do serwisu ale jeszcze nie mam żadnych wieści od nich. Co to może być?

dodana zawartość

Ustawienia fabryczne nic nie dały, ehh czy to napewno gniazdo USB?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Usterka sprzętowa, na pewno nie software. A co zawiniło, to możemy się domyślać. Daj znać, co serwis ustali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 godzin temu, Gwozdek napisał:

A co zawiniło, to możemy się domyślać. Daj znać, co serwis ustali.

ale żeby w przeciągu tygodnia dwa takie same tel? na dwóch innych źródłach ładowania? |
    a propo serwisu tel zabrali a kontaktu żadnego, nie wiem na co mam teraz czekać. Strona która była podana przy wysłaniu kuriera do mnie nie odpowiada. Wysłałem tel a w sumie nie wiem gdzie się teraz znajduje. 

Zastanawiam się nad swoim telefonem czy padło gniazdo a może bateria? nie wiem bo bym wymienił co trzeba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wymienili płytę główną i baterię a szybkie ładowanie też nie działa, u mnie za pewne winne jest gniazdo ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi