Skocz do zawartości
lukasz1

Redmi note 5: pytania nowego użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

pawelt

Albo prościej sms i przycisk otwierający menu sms( u mnie przytrzymuje lewy przycisk pod ekranem). Ale to jest zależne od wersji Miui gdzie są ustawienia dźwięku sms. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u Was też tak ciężko wyjmuje się kabel micro USB z portu? Mam na myśli ten dołączany do zestawu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś kupował w X-Komie? Pudełko mieliście zaplombowane czy całkiem zafoliowane?

Ogólnie to natknąłem się jeszcze na post jednego użytkownika z innego forum odnośnie zapachu telefonu, pudełka, akcesoriów - zapach podobny do piwnicy, stęchlizny, coś takiego.

W sumie moje pudełko wewnątrz jak i instrukcja też zwróciły na siebie uwagę takim zapachem ale sam telefon już takiego zapachu nie ma.

Czy mieliście podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Madmx

Ja kupowałem w x komie. Telefon jak i akcesoria niczym nie śmierdziały. Pudełko nie było zafoliowane a jedynie były takie jak by plomby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm no to nie wiem. U mnie śmierdzi (ale nie jakoś bardzo) tylko pudełko i papiery w środku. Sam telefon jak i akcesoria są bezzapachowe.

Może to po prostu jakaś chemią zalatuje kartonik. Zapach przypomina taką wilgoć właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Madmx

Obwąchałem jeszcze te pudełko co nigdy tego nie robię :) i powiem tak śmierdzi chińszczyzna ;) czuć zapach takiego pudełka tekturowego. Specyficzny zapach to miały telefony kiedyś jak często brałem w plusie taki dziwny zapach nigdy nie wiedziałem co to za zapach ale mi się podobał :) terqz w pracy przychodzą nam takie pojemniki na odpady tworzyw sztucznych i te pojemniki pachną tak samo :) czyli to zapachy jakiś fabryk tworzyw sztucznych. Może twój telefon to była poprostu świeża dostawa z Chin i nie zdążył jeszcze sie wywietrzyć ;) jak one płyną promem to też nie wiadomo jak one są tam pakowane. Może trochę złapało wilgocią z oceanu ;) trudno powiedzieć. Jak telefon dobrze działa to nie ma się co przejmować. Jak by nie patrzeć to wszystko płynie i różnie może być w podróży takiej elektroniki. Kiedyś nasza firma wysyłała swoje produkty do Chin (tak nie wszystko z Chin mamy, Chińczycy też od Nas sporo biorą) pewne elementy do taboru kolejowego jak płynęły to wszystkie pokryły się rdzawym nalotem i oczywiście przyszla reklamacja i trzeba było od nowa malować. Okazało się że pewnego preparatu nie zastosowano do farby i tak to się skończyło.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten zapach taki właśnie dość specyficzny. Najbardziej to przypomina mi taki świeży, czysty worek na śmieci. Pewnie u Ciebie i u mnie te pudełka śmierdzą podobnie.

Dzięki, że sprawdziłeś u siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@up

Mam pytanie posiadam wersje 9.5.19.0 stable chciałbym przejść na wersje dev 8.7.26 kiedyś wystarczyło wgrać plik z wersją dev do pamięci telefonu i z poziomu aktualizatora wgrać czy coś się  zmieniło dawno nie miałem sprzętu xiaomi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 3.08.2018 o 13:50, Jeckyll napisał:

Ten zapach taki właśnie dość specyficzny. Najbardziej to przypomina mi taki świeży, czysty worek na śmieci. Pewnie u Ciebie i u mnie te pudełka śmierdzą podobnie.

Dzięki, że sprawdziłeś u siebie emoji6.png

ja kupilem w Proline nie Xkomie bo cena byla duzo lepsza

pudełko zafoliowane, w sklepie otwierałem zeby sprawdzić telefon, sam kartonik jak i papiery śmierdzą "chinszczyzną", telefon nie, za to ori silikonowe etiu tak wali (cięzko powiedziec czym, plesnią, skarpetkami i jakąś chemią) ze myłem je kilka razy wodą z mydłem a potem jeszcze dorzuciłem do pralki do prania z ciuchami, jest juz duzo lepiej ale nadal je czuć choć już palce nie przejmują tego "zapachu"

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi