Skocz do zawartości
KarolKlawer

adb wifi nie dziala na Huawei P9

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos moze mi podpowiedziec co zrobic aby na moim telefonie P9 dzialalo debugowane p rzez WIFI ?

Na tablecie dziala wszystko OK !  Wyciagam kabel USB z komputera i polaczenie z portem 5555 jest nadal aktywne i moge uruchamiac zdalnie aplikacje

Na P9 dziala puki jest włożona wtyczka do komputera wtedy mam dwa urzadzenia jedno na kablu USB a drugie przez port 5555.

Potrzebuje podłączyć do gniazda USB urzadzenie OTG wiec musze wyciagnac wtyczke USB i wtedy przestaje polaczenie przez TCP:5555

Znalazłem podobny watek na XDA https://forum.xda-developers.com/honor-8/help/adb-via-wifi-t3573877

I mam podobne środowisko (Android 7.0 EMUI 5.0) 

Gdzie szukać ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KarolKlawer sam jestem posiadaczem telefonu tej marki i z doświadczenia wiem, że często ich urządzenia posiadają specyficzne problemy, które występują tylko w nich ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba jest moj ostatni raz z telefonem HUAWEI  , bede musiał zamówić sobie inny telefon 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KarolKlawer jeśli mogę coś doradzić to zerknij w stronę HTC - kupiliśmy teraz U12+ w firmie i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak działa (i wygląda) ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi