Skocz do zawartości
mitpio

Xperia XZ2 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

mitpio

Witajcie po kilku tygodniach użytkowania telefonu stwierdziłem że generalnie nie mam się czego czepiać...chociaż...

Miałem różne Sonki, i wśród nich chyba jedynie króluje Xperia Z2 która (oczywiście według mnie ) jest najbardziej modyfikowalna dla użytkownika , to co z nią robiłem mało który telefon by przeżył (moja córka zabiła go ale fizycznie  ;((((((  ) przedostatnim był Sony XZ, fajny telefon, ale jego przegrzewanie się na słońcu, mulenie podczas pracy i jeszcze kilka innych wad wyeliminowało go z życia.

Teraz jest XZ2 do którego miałem  mieszane uczucia, na początku posłuchałem opinii potem sprawdziłem telefon fizycznie na stoisku w Media-Markt no i w końcu kupiłem, na początku zmieniłem z brandu na c1 potem zaczęło się ustawianie systemu i ...OK !!!

Sony poprawiło dźwięk,  co było jak dla mnie DUŻĄ bolączką w tych telefonach  (choć w porównaniu do LG G4 daleko mu do ideału ) działanie na duży PLUS, 4 giga ramu procek 845 dają rade, nie ma przegrzewania się,  a system pracuje stabilnie .

Co do zdjęć tu jeszcze sporo do zrobienia, w ciągu dnia żyleta, nocne też super (w porównaniu do poprzedników)

Wygład mimo że są tacy co narzekają ok, zresztą po założeniu etui jest równie dobrze, a i do czytnika też można się przyzwyczaić.

Do minusów (jak dla mnie) niedopracowane inteligentne odbieranie rozmów, nie zawsze działa, brak włączania ekranu dwuklikiem jak i wyłączania, np.podczas jazdy samochodem muszę wciskać klawisz włączania co jest bardzo upierdliwe, no i nie mogę dodać widgetów pogody i zdjęć, co po zainstalowaniu androida P mogłem zrobić bez problemu, oczywiście po zainstalowaniu najnowszego home, pewnie dlatego że na P jest inny home niż tu i to na razie wszystko co mi pasuje lub nie, czekam na roota bo wtedy będę mógł jeszcze bardziej dostosować telefon pod siebie .

Polecam ten telefon z czystym sercem a po przeczytaniu wiadomości na temat nadchodzących Xperii  (XZ3 ?) szczerze mówiąc nie kupiłbym go, no chyba że nie ograniczałbym się kasą, zmiany niewielkie w stosunku do xz2 dlatego szkoda wyrzucać kasę (jak na razie) no chyba że telefon wypuszczony na rocznice 10-lecia będzie tego wart ale tu znając opieszałość Sony nie spodziewam się rewolucji...

Edytowane przez _tommy_
    Temat przeniesiony do wątku ogólnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi