Skocz do zawartości
time machine

Huawei MediaPad M3 Lite LTE - aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ten model pozostanie już ostatecznie przy wersji androida 7.0 - czy może jednak jest jeszcze

przewidziana jakakolwiek aktualizacja w przyszłości?

Edytowane przez Dawid Stankowski
    Doprecyzowałem tytuł. Tytuł ma być krótkim streszczeniem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat89

Znając życie pewnie nie ponieważ wyszedł nowy model. Nawet dawno nie było ogólnych aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i proszę, pojawiła się świeża aktualizacja :) BAH-L09C100B259  Nieco pond 500 MB wagi,  android nadal w wersji 7.0, poprawki bezpieczeństwa na miesiąc maj, EMUI w wersji 5.1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jest kolejna aktualizacja dla tego tabletu - BAH-L09C100B270. Wielkość ok 235 MB. Android wersja 7.0, poprawki zabezpieczeń na dzień 1 lipca 2018, EMUI wersja 5.1.3 
    Czyli jak na razie coś tam jeszcze przy nim robią ale obawiam się,  że w kwestii samego Androida to już nic nowego nie będzie. No zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabezpieczenia z lipca a mamy październik. Niestety producenci tabletów (pewnie poza Apple) mają *ciach* aktualizacje a potem płaczą, że rynek tabletów się kurczy a wręcz zanika. M3 z tego co pamiętam, wyszedł krótko przed androidem 7,0 Więc aktualizacja do niego była nieunikniona, natomiast update do 8,0 pewnie stoi pod znakiem zapytania. Samsung pod tym względem też ssie, ale nie tak bardzo jak huawei. To jeden z grzechów głównych procentów tabletów i telefonów.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Dawid Stankowski
    Wulgaryzm!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni temu zadzwoniłem na infolinię i dopytywałem się o ewentualną aktualizację tabletu do androida w wersji 8 ;) Oczywiście z góry wiedziałem niestety jaka będzie odpowiedź ? . Nie mają pojęcia ale raczej sugerują aby się na to nie nastawiać... Do wykonania tego telefonu skłoniła mnie informacja, że tablet firmy Lenovo z serii Tab 4, który był wypuszczony na rynek mniej więcej w tym samym czasie co nasz i jest podobnej specyfikacji - właśnie na dnach otrzymał aktualizację do wersji androida 8.1... Ech, raczej z pewnością nie kupię już nic więcej od firmy Huawei..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi