Skocz do zawartości
Trzystatrzy

Ochrona telefonu - case, etui, pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś fajne etui, które nie będzie zbyt grube, ale wyrówna plecki do poziomu aparatu? Najlepiej czarne/przezroczyste wchodzące w czarne. Mam teraz takie

https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Etui-Ipaky-Leather-Case-Xiaomi-Redmi-Note-5/1175?gclid=EAIaIQobChMIuevm5c6-3AIVRLDtCh0omAojEAQYASABEgK7C_D_BwE

I w sumie trochę kloc się zrobił z telefonu. Etui z zestawu dla mnie jest trochę zbyt cienkie (aparat wystaje) i tandetn

Edytowane przez Kristyan
    O pokrowcach zrobiłem temat i wkleiłem Twój post do niego, o ochronie ekranu napisz ponownie w temacie o ochronie ekranu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś chce cienkie etui i dobrej jakości to polecam Nillkin Nature. Najfajniejsze są w nim chropowate powierzchnie w miejscach gdzie najczęściej trzyma się telefon (bezel po prawej i lewej stronie). 

Widziałem jeszcze fajne etui do RN5 produkowane przez MOFI. Super wygląd i faktura. Dostępne na Aliexpress.

https://www.aliexpress.com/item/Redmi-note-5-case-cover-MOFI-for-xiaomi-redmi-note-5-global-Fabrics-Cover-Case-note/32858081027.html

Edytowane przez Nettcalf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Madmx

A czy te etui czy to nillkin czy mofi są cieńsze jak te dodane do zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nillkin jest porównywalny gruboscią do tego z zestawu, ale lepiej jest wykonany i lepiej siedzi na telefonie. To Mofi jest grubsze od obu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Nillkinem jest ten problem, że przyciski są w nim bardzo słabo wyczuwalne i trzeba je mocno naciskać.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może Nillkin Frosted na tym tel? Wydaje się całkiem fajne ale podobno ochrona aparatu jest kiepska.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witajcie

Redmi Note 5 Pro (2 aparaty z tyłu)

poleci ktos jakis dobrze spasowany poktowiec/etui?

zalezy mi na tym zeby był zamykany (klapka lub na magnes) i żeby chronił telefon w razie upadku itp przed zbiciem ekranu

z góry dziękuje za linki

Edytowane przez bergmen
    Edycja tytułu. Musi on być jasny i streszczający problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kristyan

Nie ma takiego telefonu jak Redmi Note 5 Pro, jeśli masz 2 aparaty to masz Redmi Note 5, po prostu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MikiGry

@Kristyan

Taki telefon istnieje i jest przeznaczony wyłącznie na rynek indyjski. Od naszego globala (poza brakiem LTE B20 i B4) wyróżnia go inny aparat przedni ( 20mpx Sony podczas gdy global i wersja chińska mają 13mpx Omnivision)

#Xiaomilepsze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jkris

Żona kupiła Nillkin Nature i jest bardzo zadowolona, telefon pewnie siedzi w etui, ciut bardziej zachodzi na panel przód, aparat lepiej chroniony, nie zsuwa się po bokach itp. Bocznych przycisków nie używa, odblokowuje palcem, ale rzeczywiście trzeba je mocniej nacisnąć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi