Skocz do zawartości
Kubaan88

Mate 9 Pro - niedoceniony geniusz?

Rekomendowane odpowiedzi

Kubaan88

Takie naszły mnie myśli. Nasz Mate to chyba jeden z ostatnich przedstawicieli swojej generacji. Ostatni, najlepszy i sądzę że trochę zapomniany. Mocarne podzespoły (zwłaszcza w wersji 6/128) które nadal nie są standardem nawet w klasie wyższej, wykonanie najwyżej klasy, piękny design. To że podobny do S7.. trochę :P

Cena jak na czasy debiutu bardzo wysoka, i może to spowodowało że mało kto je posiada. Chociaż osobiście nie sądzę żeby to był jakiś problem, wręcz przeciwnie, urządzenie jest oryginalne i zawsze budzi zainteresowanie. Nadal, mimo że nie ma notcha, ma wielkie ramy na górze i dole a mniejsze po bokach i nie jest w satynowo-tęczowych kolorach. 

Aparat do dzisiaj miażdży wiele innych, nawet mimo tego że ma dość ciemny obiektyw i tylko dwa :P 

A Wy jak uważacie? Czy dla Was też Mate 9 Pro jest ostatnim królem starej szkoły? Czy może pierwszym przedstawicielem nowej? Zapraszam do dyskusji :)

• Piwko! 1
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na pytanie tematowe odpowiem twierdząco. Bebeszki ma dobre nie ma co narzekać. Przecież on ma obecnie chip drugi najlepszy z kolei wśród Huawei. Do tego bateria 4000Mh, przeciez ja na nim gram w nfs cały dzień. Mało jest nowych nawet telefonów z taka ilościa. Tez mam wersje 6/128, nie potrzeba mi karty, transfery o dziwo bardzo szybkie.

Ma jednak dwie wady, jego ekran amoled jest słabo widoczny w słońcu, czytelniejszy jest (podobno gorszy kolorystycznie) IPS. A słabo działające automatyczne podswietlenie nie pomaga. Druga wada to to że telefon wypada łatwo z ręki. Trzeba koniecznie nosić w pokrowcu. Przyczyną dlaczego pokrowiec sie przydaje jest jeszcze to, że jak sie trzyma normalnie telefon w ręce to występują przypadkowe naciśniecia na krawędziach telefonu, przez co podczas oglądania teledysku nie złapiemy telefou i go nie zschowamy nie naciskawszy czegoś i nie zmieniając utworu, właczaniu pauzy itp. Ja mam pękniętą szybkę ale na razie nie mam zamiaru go wymieniać. Do wad można zaliczyć również słaby aparat w ciemnosci, jesli ktos lubi się bawić to naprawiaja to ręczne nastawy.

W miarę ok wsparcie aktualizacji, jako chyba jeden ze starszych telefonów dostanie GPU Turbo i na to poczekam. Sa przychylne opinie w Honor.

Więc mimo pękniętej szybki ja nadal przy nim zostaje. Kiedys był bardzo drogi, ale po wyjściu ostatnich Huawei (p20) i S galaxy s9 staniał baardzo, a oferuje wysoką klasę, zarówno pod względem wyglądu jak i możliwości. Ten typ co sie nie starzeje.

Edytowane przez sirdaniel
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem go bezpośrednio po s7 edge i byłem bardzo zadowolony. Świetna wielozadaniowość, bardzo dobre naturalne zdjęcia i bateria. Podobało mi się to, że każdy ze znajomych pytał się co to za telefon. Kolor złoty był super. Byłem bardzo zadowolony. Myśle, że teraz to też jest dobry wybór lepszy niż s7 czy s8. Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi