Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor 9 Lite. Ochrona wyświetlacza - folia i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jaki zestaw ochronny możecie polecić innym użytkownikom Honora 9 Lite? Zapraszam do wstawiania swoich propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    glucek

Witam. Poszukuje idealnego szkła do telefonu. Już trochę używałem różnych ale każe po jaki czasie zostawało usuwane przez denerwujący mnie efekt niedoklejenia na zaokrąglonych krawędziach. Kupowałem w różnych miejscach, w internecie jak i sklepach stacjonarnych. Niestety albo nie ma szkła do tego modelu albo właśnie po naklejeniu nie przylega idealnie do wyświetlacza. Dużo osób wyświetliło ten wątek ale żadnej odpowiedzi. Czyli albo nikt nie używa ochrony na wyświetlaczu albo tez nie znalazło odpowiedniego szkła. Może jednak jest ktoś kto znalazł coś dobrego, np , że jest tylko na plaską część wyświetlacza i jest godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Problem z tymi wyświetlaczami jest taki, że niełatwo jest dobrać dobre szkło. Spowodowanie jest to delikatnymi zaokrągleniami na krawędziach. Więc, albo kupisz szkło, ale tylko na płaską część ekranu, albo kupisz typ '5D' To szkło na całość, z zauważalnymi ramkami, ale z kolei często jest tak, że nie przylega dobrze na środku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    glucek

To mam prośbę czy ktoś może podać jakiś przykład gdzie takie szkło  tylko na płaską część wyświetlacza kupić w necie. Jak wcześniej pisałem już parę prób zakupu poczyniłem ale bez zadowalającego rezultatu, np <https://allegro.pl/huawei-honor-9-lite-szklo-hartowane-9h-akcesoria-i7354344308.html?snapshot=MjAxOC0wOS0xNlQxNjo1Mjo0OS4xMjVaO2J1eWVyO2NlMGJhMzI4ZmYxNTJlZTFhZGJjNGE1MWRmYzc2Y2VkNTQ2YWY3ZjY2NDA0MjE1MGVkZTk2ZmU4ZWEwN2Q3ZDM%3D>. Było tu zapewnienie, że jest tylko na płaską część ale jaka dojechało okazało się, że jest na cały ekran i nie przylega na krawędziach a jak się zwróciło uwagę sprzedającemu, że szło nie jest zgodne z opisem aukcji, wmawia, że się człowiek się nie zna albo czy na pewno mamy model 9 lite 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idealnie pasuje 3MK Arc. Co prawda jest to folia, ale przy dobrym nałożeniu praktycznie w ogóle jej nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi