Skocz do zawartości
Daron

Samsung Galaxy Note 9-etui/case.

Rekomendowane odpowiedzi

Diwad

Ciężko aby etui wystawalo ponad ekran na bokach kiedy urzadzenie spoczywa na płasko przodem do dołu (jeśli o to Ci chodzi). Byłoby to strasznie niewygodne. Jeśli założysz szkło typu Dome Glass czy T-Max to większość etui będzie z nimi kompatybilne.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem o takim modelu firmy Rincke model FUSION X - patrz na powiększenie po lewej stronie  Bezel Protection.. Tyle że tu w bok kończy się na poziomie ekranu, a lepiej by było gdyby był ciut wyższy

Ringke FUSION-X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89

Wszystkie etui na boku gdzie ekran jest zakrzywiony nie będą wychodzić poza ekran. Jedynie powyżej ekranu jest na krótszych bokach smartfona. Od siebie mogę polecić Spigen Neo Hybrid, praktycznie na każdym smartfonie mam ten model i nie narzekam

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ishar89 a jak w Spigen Neo Hybrid, wygląda kwestia montażu szkła na ekranie?  Są jakieś ograniczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Szkło nie powinno być maksymalnych wymiarów. Potrzeba szkła tzw case friendly lub montowanego na klej UV. Te są kompatybilne z większością etui.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89
    Ishar89 a jak w Spigen Neo Hybrid, wygląda kwestia montażu szkła na ekranie?  Są jakieś ograniczenia?
    Nie miałem jeszcze nigdy szkła na ekranach zaokrąglonych, więc w tej kwestii się nie wypowiem

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daron

Ze szkłem jest taki problem że jak nie założysz go idealnie to będzie sie odklejać.

Nabazgrane galaktycznym Notesem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem dzisiaj  bezprzewodową ładowarkę Baseus pionową , przejsciówkę HDMI - USB -C firmy Benks   do TV aby uruchomić DEXa , etui MSVII Sandstorm czarne bardzo cienkie ( chyba najćieńsze jakie w kraju znalazłem) i szkło Dome Glass z lampą UV , to wszystko powinno dojść jutro ( dziś wysłano) . Jutro potestuję akxesoria i nakleje szkło wraz z etui . pokazę fotki jak to wygląda . Miałem kupować normalne szkła ale z klejem na całej powierzchni ( są już takie w kraju za ok 50 zł ), ale jednak wolałem dołożyć stówkę i kupić już obecnie najlepsze szkło na nasze Notatniki . Jestem ciekaw jak to bedzie wyglądało .

Edytowane przez Krzysztof PL
    • Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Krzysztof PL Ale fajne to etui. Wielka prośba o zdjęcie telefonu w tym ubranku z przodu jak i z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    59 minut temu, piano079 napisał:

@Krzysztof PL Ale fajne to etui. Wielka prośba o zdjęcie telefonu w tym ubranku z przodu jak i z tyłu.

Czekam dziś na paczkę późno wieczorem porobię fotki wszystkich akcesoriów z krótka wstępną recenzją . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi