Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor Play. Etui, case'y, covery.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Czyli jaką ochronę macie na swoim Honor Play :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lupus82

Edit:

Przyszło mi wczoraj etui nillkin. Tak jak zawsze świetnej jakości i super chroni. Niestety w etui telefon dużo traci że swej atrakcyjności i staje się szerszy. Ale tak będzie w każdym etui, więc śmiało mogę polecić.

Czekam jeszcze na przesyłkę silikonowego etui z niebieskimi wstawkami, może on będzie mniej bunkrował smartfona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie etui i szkło polecacie obecnie dla Honora Play? To oryginalne markowane przez Honora nie przekonuje mnie do końca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aircod

@kapciu75 Ja używam przezroczystego case z fabrycznego zestawu, a zastosowane szkło to https://sklep.3mk.pl/pl/p/Honor-Play-Nietlukace-szklo-hybrydowe-3mk-FlexibleGlass/40070

3mk robi bardzo dobre, wytrzymałe szkła, są droższe niż te, które można znaleźć w innych sklepach, ale są warte polecenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noorus

Ja mam etui carbon 

Ogólnie ładne, matowe nie palcuje się bardzo, nawet wykonanie ok jak za najniższą półkę cenową ? etui nie jest "super slim" ale celowo takie kupiłem żeby chroniło aparat jak telefon leży na biurku. 

Nabyłem z najtańszym szkłem za 3 zł i jak narazie po miesiącu nic się nie dzieje - przykleiło się ładnie i bez bąbli.

Czy każdy Honor Play posiadał w zestawie fabryczne przeźroczyste etui? Ja go nie miałem... 

brogdon-phone-case-for-huawei-honor-play-cor-al00-cover-carbon-fiber-soft-bag-for-huawei.jpg_640x640.jpg

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aircod

@noorus Czy każde to nie wiem, ja w zestawie miałem słuchawki oraz przezroczyste etui, które mi się całkiem podoba, bo widać plecy urządzenia, jest sygnowane logiem Honor oraz dobrze ochrania aparat.
    Korzystałem z tego etui, którego używasz w Xiaomi Redmi 4A i też mi się bardzo podobało. Jest bardzo dobrze spasowane do telefonu.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niki_il
    Ja mam etui carbon 
    Ogólnie ładne, matowe nie palcuje się bardzo, nawet wykonanie ok jak za najniższą półkę cenową  etui nie jest "super slim" ale celowo takie kupiłem żeby chroniło aparat jak telefon leży na biurku. 
    Nabyłem z najtańszym szkłem za 3 zł i jak narazie po miesiącu nic się nie dzieje - przykleiło się ładnie i bez bąbli.

Czy każdy Honor Play posiadał w zestawie fabryczne przeźroczyste etui? Ja go nie miałem... 

brogdon-phone-case-for-huawei-honor-play-cor-al00-cover-carbon-fiber-soft-bag-for-huawei.jpg_640x640.jpg.582beb7cb0e4be0bf5847965c758b6a8.jpg
    Mogę o namiary prosić?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noorus

Na allegro zamawiałem. 

I polecam szczególnie do czarnego Honora, na innych kolorach wygląda mało atrakcyjnie. 

Edytowane przez noorus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niki_il

Mam niebieski no i wydaje mi się, że też będzie pasował ;) Znalazłam takie:  https://allegro.pl/honor-play-etui-nakladka-karbon-szklo-9h-i7660730881.html

W M10 Lite mam coś podobnego do tego, no i świetnie się sprawdza :) :  https://allegro.pl/etui-rugged-z-imitacja-skory-do-honor-play-szklo-i7536189075.html

Edytowane przez niki_il

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noorus

@niki_il  to skórzane fajne ?

Przy czarnym etui niebieską obudowe będzie widać przez otwór aparatu i czytnika i moim zdaniem w całości troche traci na wyglądzie. Ale co sie komu podoba ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi