Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor Play. Etui, case'y, covery.

Rekomendowane odpowiedzi

noorus

Już zamówione i czekam na przesyłkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z użytkowników tego forum posiada oryginalne etui siliconowe które było sprzedawane razem z Honorem Play a nie jest mu potrzebne? Chętnie odkupię.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grizmo

Telefony z polskiej dystrybucji nie miały w zestawie ani etui ani słuchawek... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noorus

Niestety potwierdzam j.w. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Szymon_Majorczyk akurat te oryginalne są kiepskie, bo prawie w ogóle nie ma krawędzi przy otworach na aparat. Rantów wokół ekranu też brak. To chyba ma takie rzeczy: https://allegro.pl/oferta/etui-ultra-slim-case-huawei-honor-play-szklo-9h-7701323268

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuję sprawdzonego szkła lub folii ochronnej na wyświetlacz. W sklepie gość mi chciał założyć szybkę hartowaną ale było nie dopasowane do zakrzywienia ekranu i było sporo powietrza po bokach. 

Jest jakaś szybka która naprawdę będzie pasować do tego modelu? Nie chce zamawiać za 50 zł, żeby je potem od razu do kosza posłać :) 

Teoretycznie mógłbym bez niczego użytkować ale trochę szkoda mi w pracy taki goły ekran dotykać.

Czy ktoś miał coś takiego u siebie? : 

https://www.x-kom.pl/p/458413-folia-szklo-na-smartfon-3mk-flexible-glass-do-honor-play.html 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teps

Zakładałem takie 3mk ostatnio na Xiaomi Remi Note 5 i Laenovo P2 - w obu przypadkach złego słowa nie powiem. Zwłaszcza przy Lenovo, gdzie jest problem z nierównym ekranem i tradycyjne szkło nie dolega idealnie. Trzeba mieś na względzie, że to szkło nie pokrywa 100% powierzchni wyświetlacza,a tylko jego płaską część. Tak samo było w Xiaomi i uważam, że w zupełności wystarczy. Poszukaj np. na Allegro jeśli się zdecydujesz, bo możesz naleźć to zamo nie za 409, a 29 PLN. 

Na Honorze z kolei odradzam jeśli ktoś jest estetą naklejanie zwykłego szkła hartowanego, ponieważ przez lekko zagięty ekran nie przylega ono na rogach i po obrysie nazwijmy to. Da się z tym żyć, ale nie da nie zauważyć. Z drugiej strony jakie najzwyklejsze szkło często można dostać za kilka złotych, więc tu już pozostawiam każdemu pod rozwagę na czym bardziej komu zależy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Dzisiaj dostałem ClearCase od 3mk na Honora. Świetne etui. Bardzo dobrze spasowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi