Skocz do zawartości
Gwozdek

Honor Play. Folie ochronne i szkła hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jak chronicie swój wyświetlacz w Honor Play? Zapraszam do dzielenia się wrażeniami z używanych produktów do ochrony ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lupus82

Przyszło mi z allegro szkło tempered Glass jako dodatek do etui zwykłego silikonowego i niestety po bokach nie przylega idealnie. Samo szkło też jest trochę a krótkie. No cóż trzeba chwilę poczekać aż model stanie się bardziej popularny i będzie tego więcej.

Wysłane z mojego Honor Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś pomysły na szkło dla Honora Play. Znalazłem w necie szkło firmy Nilkin, ale podobno nie pokrywa w 100 procentach ekranu. Koledzy proszę o jakieś sugestie.

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grizmo

Mogę na pewno odradzić oryginalne szkło honor, ma ostre krawędzie i jest matowe o czym nie było napisane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lupus82

Zamówiłem 3mk folie na tył i przód.
    Od nowości używam foli bo w przeciwieństwie do szkła jest ciensza i na całej powierzchni. Z tyłu mam aktualnie folie z Chin, ale jest bez boków więc zdecydowałem się kupić taką chroniąca boki. Do 26 listopada maja promocje 40%.
    Wyrzucam te wszystkie etui i grube szkła bo telefon jest ładny, nie kosztuje milionów. Mam znajomego co ma iPhone x ale trzyma go w takim bunkrze, że ja dziękuję za taki telefon.

Wysłane z mojego Honor Play

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niki_il

Mam nadzieję, że w ogóle będzie jakieś szkło pasować, bo w przypadku Mate 10 Lite poddałam się.. [emoji849]

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie jakieś linki do tego co kupujecie, proszę.
    Folia może być dobrym rozwiązaniem. U mnie szkło 3mk zabiło całkowicie dotyk w Moto G4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    W dniu 25.11.2018 o 12:10, niki_il napisał:

Mam nadzieję, że w ogóle będzie jakieś szkło pasować, bo w przypadku Mate 10 Lite poddałam się.. emoji849.png

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka

Sytuacja może być podobna, bo tu również są delikatnie zaokrąglone krawędzie boczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niki_il
    8 godzin temu, Gwozdek napisał:

Sytuacja może być podobna, bo tu również są delikatnie zaokrąglone krawędzie boczne.

Dlatego zastanawiam się czy w ogóle ryzykować i tracić kasę....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    52 minuty temu, niki_il napisał:

Dlatego zastanawiam się czy w ogóle ryzykować i tracić kasę....

Są zwolennicy i przeciwnicy. Ja osobiście nie mam żadnej ochrony właśnie z powodu braku idealnie dopasowanego produktu. Przez dłuższy okres czasu miałem nawet etui z klapką, choć chwilowo mi się po prostu znudziło i mam plastikowy case, bez niczego na ekranie. Folia fabryczna zdarta niedługo po kupnie telefonu. Myślę, że mogę powiedzieć o sobie, że dbam o swój sprzęt, ale z drugiej strony, ktoś kto musi mieć idealnie zabezpieczony ekran mógłby się dopatrzeć mikroskopijnych rysek na moim ekranie. Niestety (a może i stety :D), ja do takich osób nie należę - w ekran nie wpatruję się pod różnymi kątami, specjalnie go naświetlając, aby dostrzec rysy. 

Poza tym, poślizg palca wydaje się lepszy na moim telefonie, gdy nie mam zabezpieczenia (choć na poprzednim telefonie było wręcz odwrotnie). Oprócz tego, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się rozbić telefonu w drobny mak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi