Skocz do zawartości
Mejtun1997

Xiaomi Mi A2 Lite - ogólne wrażenia, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

p500

ja wylaczylem aktualizacje automatyczne. Dostalem monit ze moge miec 9 ale jednak sobie odpuszcze skoro sa cyrki a nie musze gonic za androidem (poprzedni telefon nie mial zadnej aktualizacji 7ka)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia programisty - układ od lewej do prawej
    Wtedy masz wstecz po prawej stronie. Ciężko się tylko do menu przyzwyczaić

Po której stronie macie przycisk wstecz? Ja mam po lewej i strasznie to wnerwia.
    Wersja 4/64 
    Na duży plus bateria 
    Średni plus co wyświetlacz pokazuje widać nawet w mega słońcu w okularach z polaryzacja. 
    Wada brak miui - android one to bieda.

Po której stronie macie przycisk wstecz? Ja mam po lewej i strasznie to wnerwia.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Dokładnie to po kolei jak do tego dotrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dokładnie to po kolei jak do tego dotrzeć?
    Ustawienia - System - zaawansowane - opcje programistyczne - Układ od prawej do lewej

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Niestety u mnie nie ma  opcji programistycznych w zaawansowanych ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@andi14

Tapnij 7 razy numer komplilacji (ustawienia > info o telefonie > numer kompilacji na samym dole), wtedy uzyskasz dostęp do opcji programistycznych. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Teraz wszystko jasne piwko poleciało ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oczkol

Po 3 miesiącach użytkowania, telefon generalnie oceniam pozytywnie. Telefon jest ładny, wszystko działa bez zacięć, bateria wytrzymuje długo, ekran bardzo jasny, dźwięk czysty. Są jednak minusy. Modem jest przeciętny. Lenovo P2 mojej dziewczyny łapie internet tam, gdzie ja nie mogę, albo ma LTE tam, gdzie ja zaledwie 3G (korzystamy z tego samego operatora). Czytnik linii papilarnych jest dość precyzyjny, ale wolny. Działa to jednak dalej szybciej i jest wygodniejsze niż kombinacja odblokuj ekran -> wykreśl wzór/wpisz kod. Android one jest słaby (miui lepsze) i dobijają na stałe umieszczone na pulpicie produkty firmy google. Największy mankament, choć do końca nie wiem czy to ogólny problem, czy tylko u mnie, to nieprecyzyjnie działająca blokada ekranu podczas rozmowy. Często się zdarza, że prowadząc rozmowę, mając telefon przy uchu, w tle uruchamiają się różne rzeczy. Najczęściej belka jest opuszczona albo wyłącza się mikrofon, ale zdarzają się też inne przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eddie71
    3 godziny temu, oczkol napisał:

Po 3 miesiącach użytkowania, telefon generalnie oceniam pozytywnie. Telefon jest ładny, wszystko działa bez zacięć, bateria wytrzymuje długo, ekran bardzo jasny, dźwięk czysty. Są jednak minusy. Modem jest przeciętny....

@oczkol Jak działa po aktualizacji do Androida 9 - Pie ?

Jest wiele negatywnych wpisów użytkowników, że rozmowy mają gorszą jakość, WiFi źle działa i aplikacja Camera zacina się. Przez to niektórzy oddają do serwisu, a niektórzy czekają na nakąś aktualizację z poprawkami błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

@eddie 71 u mnie po aktualizacji do Pie nic z tych trzech błędów nie występuje chociaż uczciwie muszę przyznać że po aktualizacji miałem chwilowy kłopot z połączeniem po WiFi . Wystarczyło usunąć sieć na nowo wyszukać wpisać hasło i do dzisiaj żadnych problemów. Nie wiem skąd takie rzeczy jak włączanie się ; różne rzeczy ; gdy dzwonimy ? Tak sobie myślę że może zależy z kąt pochodzi telefon , albo robione różne ; modyfikacje ; przez niektórych użytkowników mają taki negatywny wpływ na działanie A2 Lite , zaznaczam że to są tylko moje nie potwierdzone przypuszczenia.. Sam zakupiłem w X... który jak wiadomo posiada telefony od dystrybutora na Polskę i nie mam problemów a i nie robiłem ustawień fabrycznych po aktualizacji do 9-tki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi