Skocz do zawartości
alfabet

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Rekomendowane odpowiedzi

valdoo

Jeśli komuś po ostatnich aktualizacjach nie działa funkcja smart lock, to mnie dziś udało się ją przywrócić, wygląda na to, że na stałe. Po restarcie działa dalej. Co zrobiłem, w play sklep wyszukalem apke Google, wyraziłem chęc bycia betatestetem. Po aktualizacji apki Google do wersji beta, przynajmniej u mnie smsrt lock działa normalnie.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bsq500

Po aktualizacji do Androida 9 boczne przyciski zmieniają teraz głośność multimediów zamiast dzwonka. Czy ktoś wie jak to zmienić? Zauważyłem też gorszą jakość niektórych rozmów. Jakby dźwięk był przesterowany. Nie zawsze to się zdarza. W wersji 8 nic złego się nie działo? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

Kolego mówisz o aktualizacji przez Ota, oficjalnej dla mi a2? Kiedy otrzymałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega mówi o Mi A2 Lite, który dostał solidnie zabugowane wydanie Androida Pie. 

@bsq500

Jakość dźwięku jest kiepska, trzeba czekać na fixa. Sterowanie głośnością multimediów zamiast dzwonka, to wymysł Androida Pie. Też się zastanawiam, co za dzban to zaprojektował, ale cóż. Sensownego rozwiązania tej bzdury nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bsq500

Zgadza się. Chodzi o OTA. Tydzień temu pojawiła się aktualizacja. Gdybym wiedział ile bugów posiada, w życiu bym się nie zdecydował. Powrót do Oreo zapewne nie jest prostą sprawą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdoo

Czyli na mi a2 jeszcze u nas na forum nikt nie dostał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Ja myślę, że poza hindusami to nikt nie dostał. Wyszło jak zawsze, wycofali i teraz miesiąc lub dwa będą poprawiać. Niestety android one i xiaomi to nieporozumienie.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Xiaomi zaczyna w piec walić. A2 Lite dostało 9.0, dziś Mi A1 a Mi A2 nadal cisza.

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Dno. Sony i OnePlus już daaawno z Pie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@NCRbyło trzeba wydać 2 tys więcej... Różnica w cenie wynika z czegoś więcej niż altruizmu xiaomi... nie bądźmy naiwni.... Nie oczekuj od budżetowca za 600 zł że dorówna flagowcowi za 3000 zł...

Tak jakbyś kupił Fiata 126 p z nalepką "M pakiet" i płakał że nowe BMW Ciebie wyprzedziło spod świateł...

Cierpliwości. Wiedz że 100% innych telefonów innych producentów w podobnym a nawet znacznie większym przedziale cenowym nie ma, nie miało i nie będzie miało tak dobrego wsparcia jak Mi A2

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi