Skocz do zawartości
BrothersTelecom

Narzędzie resetowania blokady Gmaila SAMSUNG FRP w trybie pobierania Wiele modeli obsługiwanych

  Rekomendowane odpowiedzi

  kliknij tutaj, aby pobrać link

  FRP Usuń przez tryb pobierania. Wiele modeli obsługiwanych
  czym jest FRP?
  
  
  Urządzenia z systemem Android ™ zapewniają wbudowane funkcje bezpieczeństwa, których można używać do ochrony urządzenia i informacji, w tym blokad ekranu i szyfrowania danych. Ochrona danych lub funkcja Factory Reset Protection (FRP) to funkcja zabezpieczeń na urządzeniach z systemem Android z oprogramowaniem Lollipop 5.1 i nowszym.
  
  Usługa FRP jest aktywowana automatycznie po skonfigurowaniu konta Google ™ na urządzeniu. Po aktywacji FRP zapobiega to użyciu urządzenia po przywróceniu danych fabrycznych, dopóki użytkownik nie zaloguje się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła Google wcześniej skonfigurowanych na urządzeniu.
  
  
  Jak działa FRP?
  Po przywróceniu fabrycznych danych wszystkie ustawienia zostaną przywrócone do domyślnych ustawień fabrycznych. Wszystkie dane są wymazywane, w tym pliki i pobrane aplikacje.
  
  Jeśli masz skonfigurowane konto Google na urządzeniu, usługa FRP jest aktywna. Oznacza to, że po zresetowaniu będziesz musiał zalogować się na konto Google, używając nazwy użytkownika i hasła. Jeśli masz wiele kont Google skonfigurowanych na urządzeniu, możesz zalogować się przy użyciu dowolnego konta.
  
  Jeśli nieautoryzowana osoba spróbuje zresetować urządzenie inną metodą, urządzenie nadal będzie wymagało logowania przy użyciu nazwy użytkownika i hasła Google. Oznacza to, że jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, inna osoba nie będzie mogła go zresetować i używać.
  
  Zresetuj FRP za jednym kliknięciem
  pobierz moje dane proste narzędzie i otwórz je, włącz tryb mobilny w trybie pobierania, przytrzymując klawisz zwiększania głośności + zmniejszania głośności + klawisz domowy, a następnie naciśnij klawisz zwiększania głośności, oznacza to, że teraz samsung jest w trybie pobierania i gotowy do zresetowania FRP.
  
  
  Obsługiwany model
  SM-G3815
  
  Zabezpieczenie przed resetowaniem fabrycznym SM-A310F (FRP) Usuń tryb pobierania za jednym kliknięciem
  
  o wiele więcej obsługiwanego modelu proszę kliknąć na liście modeli w oprogramowaniu, niż zobaczysz wszystkie obsługiwane modele
  
  Wymagana aktywacja narzędzia Otrzymasz identyfikator urządzenia po otwarciu narzędzia, Uprzejmie Komentarze Twój identyfikator urządzenia niż wsparcie zostanie przesłany klucz aktywacyjny jest całkowicie ZA DARMO Nie martw się

  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi
  Udostępnij na innych stronach

  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

   Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  x