Skocz do zawartości
zabka35i

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może montował już szkło tmax na n9? Jakie opinie z użytkowania i wrażenia z montażu? Może ktoś ma porównanie montażu dome glass vs t-max? Wiem że jest sporo filmów na yt ale pytam konkretnie o wersję na n9.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seth_

W wątku S9+ jest trochę porównań i po przeczytaniu wybrałem dome. Najlepiej kupić w amazon.de bo wtedy można zarejestrować szkło na gwarancję u producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xad

Nie polecam tego szkła KLIK 

Szkło w prawdzie bardzo ładnie przylega i pasuje do ekranu, jednakże w niektórych miejscach (szczególnie na brzegach) trzeba bardzo mocno naciskać aby ekran zareagował. 

Sam sprzedający bardzo w porządku. Szybka i dobrze zapakowana przesyłka, po prostu partia nie podeszła :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 9.09.2018 o 09:31, mordrek82 napisał:

Folia naklejona w Media Markt w Katowicach - tańsza wersja za 79zł. Droższa, bodajże za 99zł różni się grubością- podobno jest prawie jak szkło. Ale Pani mi doradzila że grubsza może mieć problem z doklejeniem na zagięciach. 

Ja założyłem ta grubszą właśnie, Ultra HD, pani mnie odradzała te cieńsze folie, MEDIA w Żorach :D Ilu pracowników, tyle opinii :)
    Póki co, po ponad tygodniu, nic nigdzie nie odłazi. Efekt skórki pomarańczy jest widoczny na czarnym ekranie, ale mnie w niczym on nie przeszkadza. Powłoka oleofobowa super, paluch fajnie się ślizga, praktycznie jak po szkle.
    Mam etui Nillkin, cienkie, takie -> KLIK, brzegi etui lekko zachodzą na folię, ale nie podważają jej (są miękkie).
    Rysik zostawia w folii widoczne ślady, ale podobno takiej folii używa armia jułesej, więc po przejechaniu palcem, ślad znika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mordrek82

Można w Media powiedzieć że folia ma być do etui i trochę ją zmniejszają

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xad

@Przemek Zboras Zborowski

Miałem 2 takie etui na poprzednimi IPhone 7 Plus i 6 Plus. Niestety każde po ok 4 - 6 miesiącach zółkło. Teraz postanowił kupić Spigena, zobaczymy jak się sprawdzi. 

Może ktoś polecić jakiś szkło (nie drogie) które dobrze leży i nie ma problemu z dotykiem (folia mnie nie interesuję)

Na iPhone miałem różne szkła od takich za 20zl do ponad 100 i IMO strata kasy wydawać 100 zł na szkło, jak tak sam efekt można osiągnąć szkłem dużo tańszym. 

Edytowane przez xad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xad wiem, że one żółkną, ale są tak tanie, że można je wywalić, i kupić nowe. Poza tym ja ostatnio jakoś co 4 miesiące zmieniam telefony, to u mnie nawet nie zdąży zżółknąć :P Kupuję takie, bo nie zmieniają znacząco ani kształtu, ani wyglądu (koloru) telefonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja założyłem Nillkina, ale tym razem się zawiodłem, choć bardzo lubię ich akcesoria i nigdy nie było z nimi problemów. To jednak tym razem szkło odstaje na końcach zakrzywienia ekranu. Dobrze że już poza częścią roboczą ekranu, się jednak... Kurz tam i paprochy będą właziły. Poza tym poślizg i wszystko inne jak najbardziej ok. Jednak jak się "zużyje" zmieniam na dome glass. Zresztą żałuję że nie kupiłem go od razu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie szkła T-Max. Na nagraniach z aplikacji szkła, klej wydostaje się na boki i zostaje wytarty jakimś chłonnym materiałem. Czy klej niedokładnie usunięty nie spowoduje np jakichś ograniczeń np. w pracy przycisków po bokach telefonu? Czy będzie można doczyścić telefon po takim zdarzeniu?

Pytam bo mam dylemat w wyborze, a nie chcę wydawać 200pln na szkło Whitestone Dome.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi