Skocz do zawartości
zabka35i

Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 9

Rekomendowane odpowiedzi

natha

Nie wiem, używam że Spigen Neo Hybrid z tych większych etui i nie ma problemu

Wysłane z mojego SM-N9600 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xad

Założyłem T-Max ale niestety pod spodem jakimś cudem dostało się powietrze i mam 3 malutkie pęcherzyki - czy da rade coś z tym zrobić czy już tak zostanie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 13.10.2018 o 23:18, natha napisał:

Używam GT glass UV, świetne

https://telemagic.com.pl/liquid-glass-uv-gt-sam-note-9-n960/36215/produkt.aspx

Natha czy to szkło ma wycięcie na dole jak na zdjęciach ze sklepu, czy nie? Bo do N9 to wycięcie jest potrzebne jak dziura w moście ;)

I pytanie do wszystkich... Jak ze zdjęciem z ekranu takiego szkła klejonego po całości? Schodzi normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xad U siebie miałem po środku ekranu male pęcherzyki powietrza (kropki). Odkleiłem szkło, dałem nowy klej i szkło przykleiłem ponownie. Szkła nie czyściłem z kleju. Szkło się ładnie odkleiło. Cały klej został na szkle. Nowy klej wypełnił miejsca gdzie były pęcherzyki. Mam u siebie inne szkło za 50zł nie T-max. Klej na użytym szkle się wolniej rozpływa. Instalowałem metodą 3 kropli: kropla kleju u góry, na środku i na dole. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natha
    Natha czy to szkło ma wycięcie na dole jak na zdjęciach ze sklepu, czy nie? Bo do N9 to wycięcie jest potrzebne jak dziura w moście [emoji6]
    I pytanie do wszystkich... Jak ze zdjęciem z ekranu takiego szkła klejonego po całości? Schodzi normalnie?
    Przepraszam, przeoczyłam Twoje pytanie.
    Oczywiście nie ma dziury, wygląda jak dome glass. Zdjęcie z tyłka na stronie :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem tego Liquid Glass'a ale skończyło się to wielką porażką ...

Telefon cały w kleju, szkło odstaje od ekranu albo po jednej stronie, albo po drugiej na długości, jak również nie dochodzi po szerokości. Po ustawieniu tego w miarę optymalnie, ciągle z odstającym tu i tam i wysuszeniu efekt tragiczny. A na koniec po zdjęciu żeby znowu spróbować to założyć pękło mi w rękach... Kasa w błoto. Skończyło się na folii z Media Markt. W sumie wydane prawie 300zł a na telefonie folia... :(ZŁY jestem na maxa.

No musiałem się wyżalić na forum ;)

Edytowane przez GeoHot
    ocenzurowany wulgaryzm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seth_

Dome też nie jest idealny. U żony w s9+ po dniu zaczęły pojawiać się bąble mimo, że po instalacji było idealnie. Whitestone życzy sobie 13 dolarów za wysłanie nowego szkła na reklamacji, więc paranoja. Też się skończy na folii z media. Też bardzo duża kasa w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to też lipa. Ciężko widzę o sensowne rozwiązanie jeśli chce się mieć szkło. 

Folia u mnie dzisiaj pierwszy dzień dopiero, ale wszystkie bąble od nakładania na mokro już poznikały i wygląda to ok. No i facet mi mówił kilka razy, że wymieniają jak coś ile tylko razy potrzeba bez najmniejszych problemów. Nie wiem jak z ochrona przed upadkiem, ale z tego co widziałem na YT to te folie firmy Zagg całkiem dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj zakładałem Whitestone Dome Glass na Note 9. Robiłem to drugi raz w życiu i muszę przyznać, że za pierwszym razem na iPhonie X poszło mi o wiele lepiej. Za pierwszym razem miałem wielkiego bombla na środku ekranu nie zauważyłem jakiegoś włókienka chyba ze ściereczki lub szkło miało jakaś wadę. Ściągnąłem szkło, wyczyściłem telefon, szkło i zabrałem się do roboty drugi raz. Nie wiem, czego to wina, ale po nałożeniu drugi raz szła też okazało się, że klej rozprowadził się idealnie, prócz jednego miejsce mniej więcej po środku ekranu w jego dolnej części. Byłem zmuszony trochę docisnąć szkło, żeby ten bombel znikł. Po utwardzeniu kleju okazało się, że mam 2/3 jakby pęcherzyki powietrza na wysokości górnego rzędu liter klawiatury. Trochę drażni świadomość, że one tam są, ale klej już utwardzony, tubki kleju się skończyły... Trzeba będzie jakoś nauczyć się z tym żyć. Zresztą jak zacząłem świecić latarką po szkle i zobaczyłem ile już mam mikro rysek nie widocznych w normalnych warunkach to szybko wziąłem się za nakładanie szkła. Może popełniłem błąd robiąc to późno w nocy, byłem już dość zmęczony.

Za to podpowiem, że szkło bardzo dobrze współgra z SPIGEN SLIM ARMOR GALAXY NOTE 9 CRYSTAL CLEAR.

Myślę, że mogę polecić ten "duet" [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi