Skocz do zawartości
ktyczynski

PMP5870C - nie mogę zainstalowac CMW a w TWRP nie widnieje żaden tablet Prestigio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałem ostatnio Tablet Prestigio multipad 7.0 ultra duo pmp5870c i działa on tak wolno że postanowiłem go zrootowac i wgrać jakiegoś roma. O ile zrootowanie nie było problemem (zrobiłem to po prostu kingo rootem) to już wgranie roma jest niemożliwe. Zacznijmy od tego że w TWRP nie ma żadnego urządzenia Pretigio. Drugi problem mam z CMW, mam rom do Cyanogena 10.1 ściągnięty z modaco i gdy próbuje odpalic go CWMemem to program się zawiesza po wciśnięciu ''Ponowne uruchomienie i instalacja'' i zatwierdzeniu OK. 

Jestem zielony jeżeli chodzi o custom romy i root, dlatego też piszę z prośbą o pomoc, wyjeżdżam za 4 dni za granice i muszę ogarnąć do tej pory taba żeby był jakkolwiek używalny, bo obecnie to działa godzinę/półtorej nie ważne co na nim robię. 

dodana zawartość

Ok problem chyba ustąpił tzn udało mi się wejść w recovery startup przez CMW i teraz wyskoczył następujący problem (bo czemu by nie:P)

Kiedy próbuje odpalić instalację romu z karty sd po weryfikacji paczki wyskakuje mi Installation aborted  i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi