Skocz do zawartości
jeronimo

[Oreo 8.1] Note 9 [SM-N960F] - N960FXXS2ARL3 - [XEO - Polska] [16.12.2018]

Rekomendowane odpowiedzi

reniew

Tu mam różne doświadczenia bo w sumie od S2 do S9 a teraz N9. Czasem pomagało dwa razy wgrywanie Odinem i dwa razy wipe jeśli chodzi o debrand. Przy włożeniu właściwej karty SIM operatora szło bez problemu jeśli chodzi o przywracanie brandu. Nie pamiętam przy którym modelu i androidzie była sekwencja kodów z klawiatury by wymusić wybór CSC tyle że potem następowało przywracanie fabrycznych

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

Dzisiaj nowy update dla XEO (302MB!) i jak widac mocno skupiony na poprawkach do aparatu:

Screenshot_20180928-142601_Software update.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Może ktoś podpowiedzieć? Wgrałem ostatni soft z sammobile odinem razem z .pitem po czym zresetował się zrzuciłem trochę rzeczy z iphone i włożyłem kartę. Reset i nadal mam xeu zamiast xeo. Jak to zmienić CSC na xeo w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

@milwis ja mam N9 z Orange (OPV) i jeszcze uzywam oba sloty SIM - w jednym prywatny Orange a w drugim sluzbowy Plus.

Jak robilem dwa dni temu debranding do XEO (tez z wyodrebnieniem pit) to pomimo wykrycia nowych ustawien od operatorow i resetu ciagle mialem XEU/XEO XEO/OPV. Robilem wipe z 5x i tak w kolko. Okazalo sie, ze winna jest karta Orange, ktora telefon wykrywa wlasnie jako XEU. Dopiero jak ja wyciagnalem z tacki i przelozylem karte Plusa do pierwszego slotu to po resecie mialem juz XEO/XEO XEO/OPV - czyli tak jak potrzeba. Pozniej juz sobie poustawialem karty w slotach jak chcialem ale ustawienie XEO/XEO XEO/OPV pozostalo. Reasumujac, sprobuj wlozyc inna SIM niz ta z Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Ja akurat mam play ale dzięki za podpowiedź. Pobawię się jutro z kartami innych operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Note 9 z Playa. Chcę go doddać do serwisu GSM na debranding. Istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak? Czy po wgraniu czystego romu uzyskam dostęp do VoLTE w T-Mobile? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ament

@dominikm a tak z czystej ciekawosci - ile sobie wolaja za taka usluge? Pytam bo roboty na 2 minuty ? , pomijajac czas samego wgrywania sie ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, Ament napisał:

@dominikm a tak z czystej ciekawosci - ile sobie wolaja za taka usluge? Pytam bo roboty na 2 minuty ? , pomijajac czas samego wgrywania sie ROMu.

50 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ament ale jak nie zrobisz w autoryzowanym serwisie Samsunga, to ponoć tracisz gwarancję ;) Takie mam info z chatu Samsung Members.

Z czystej ciekawości - jak się coś spierdzieli, po debrandzie, jest szansa jakoś wgrać brand pierwotnego operatora? Da się jakoś wejść w download mode poprzez kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się. Nowy rom, brak brandu... Dzięki. Piwko leci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi