Skocz do zawartości
Tomasz Paprocki

Przejściówka usbc-mjack nie dziaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Przepraszam jeśli źle trafiłem, ale ... Honor 9 został rozbity i naprawiony w oficjalnym serwisie. Na dniach przestał działać lewy kanał stereo mini jacka. Zakupiłem takie coś:

https://www.euro.com.pl/adaptery-i-przejsciowki/huawei-cm20.bhtml?gclid=CjwKCAjwlejcBRAdEiwAAbj6KUM4OY3ZP2ORp2AVD4QNLUEORhfbNToURvZLOh_vXh7TwCtJqihudhoCaRAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CKCcr9_lt90CFVWOGAodnPsNjw

I nie działa. Zakładam, że nie wiem czegoś o moim modelu i potrzebna jest inna przejściówka (tyle wyguglowałem) lub powinienem coś zmienić w ustawieniach. Jedyna zmiana w panelu programisty to "Wybierz konfigurację USB"->"Żródło dźwięku"

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. I przepraszam jeśli jest prosta :(

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Skoro naprawiałeś w oficjalnym serwisie, to masz wznowioną gwarancję. Proponowałbym oddać tam z powrotem, żeby to poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, ale pytanie nie dotyczy tego co mogę zrobić w serwisie, czy z gwarancją, czy bez. Dotyczy przejściówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Zależy. Skoro telefon jest po naprawie, i już padł kanał w jacku to ciężko jednoznacznie stwierdzić, co powoduje problem. Może to być USB, soft albo samo akcesorium. Warto sprawdzić:

• inną przejściówkę (albo tą, ale na innym telefonie)
    • zrobić aktualizację lub ewentualnie downgrade

W opcjach więcej ustawień dotyczących źródła dźwięku nie znalazłem, więc to co możesz poustawiać (i co już zrobiłeś) jest w ust. programistycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi