Skocz do zawartości
Kristyan

Skórki strukturalne dla OP6 - dyskusja, propozycje, wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Kristyan

@Ciach0 Mowa o skórce do OP6? Niemożliwe żeby była za długa, może za nisko przykleiłeś. Sam miałem OP6 więc był projekt był dopracowany do perfekcji :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciach0

@Kristyan

Nie, chodzi o skórkę do OP6T. Nie mówię, że coś jest nie tak, może to kwestia mojego naklejenia. Jak tylko dorwę drugi telefon, to cykne fotki i sam ocenisz.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 19.09.2019 o 13:08, tomi1975 napisał:

Rozumiem. Moja przesyłka od Was doszła. Wygląda solidnie i ciekawie. Przetestuję ją kilka dni i zdam raport.

2 tygodnie testów. Używałem tę srebrną folię "czesane aluminium". Bardzo cieniutka. Oklejanie łatwe z suszarką, po chwili zero bąbli, dla osób, które mają "fobię" dotyku takich "metali - ciut mało przyjemna. Telefonu używałem na przemian BEZ dodatkowego case'a na pleckach i Z nim. Krzywo trochę mi się ta folia przykleiła, a bałem się odrywać. Wszędzie boczki i zakrzywione ranty - SUPER trzymają, nic się nie odkleja, nic nie haczy. To tylko 2 tygle z czasami case'a na pleckach. Nie wiem jak to będzie po 3 miechach i całkiem bez case'a.

Kupię jeszcze tą black carbon, to tyle ode mnie, może się komuś to info przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi