Skocz do zawartości
Bogutek

moto Czy warto wymienić baterię

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na tym forum ?

Jestem szczęśliwym właścicielem moto x style. Telefonu używam już ponad 2 lata i zaczyna w nim siadać bateria. Rozglądam się za jakimś nowym telefonem, ale tak prawdę mówiąc nic mi nie pasuje - może z wyjątkiem moto z3 play, pod warunkiem, że miałby lepsze flaki ? Najchętniej więc zostałbym przy swojej moto x style. Stąd moje pytanie: czy można wymienić w niej baterię? Jeśli tak, to gdzie to można zrobić i ile kosztuje taka wymiana?

Z góry dziękuję za pomoc ?

Edytowane przez Bogutek
    bład stylistyczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam ten sam problem. Dostanie oryginalnej nowej baterii graniczy z cudem. Sam zamawiałem 2 razy z AliExpress. Mimo dobrych opinii baterie okazały się porównywalne/gorsze niż moja dwuletnia. A tanie nie były (30$ sztuka). Ja także nie zamierzam zmieniać telefonu, bo nawet teraz nie znajdę nic lepszego uwzględniając całość  -_- Niestety bateria już straciła 30% początkowego vigoru. Za oryginalną baterię dałbym nawet dwie stówy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, w tym ból, że nie wiadomo, skąd wziąć oryginał. Dzięki za odpowiedź ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ktoś może polecić dobre źródło do kupienia baterii? Moja bateria po sprawdzeniu w AccuBattery ma obecnie 2270mAh, a i czas działania już też nie za najlepszy. Albo czy ktoś reklamował ze względu na baterię, telefon zakupiony w x-kom w marcu 2017.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dobrą informację. Można już zamówić oryginalną nową baterię w iFixit eurostore. Sam to uczyniłem. Jak dojdzie mogę podzielić się opinią o niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 27.03.2019 o 08:32, fryzjer22 napisał:

Mam dobrą informację. Można już zamówić oryginalną nową baterię w iFixit eurostore. Sam to uczyniłem. Jak dojdzie mogę podzielić się opinią o niej.

I co jak bateria ? U mnie ACU pokazuje około 2000 mah ... Zestaw z iFixit kosztuje 170 zł ,czyli troszkę drogawo. Warto ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie chcesz jeszcze zmieniać telefonu to warto. Bateria trzyma jak nowa. Przy wymianie warto również przywrócić tel do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi