Skocz do zawartości
Daniel.

Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

Proszę w tym temacie dzielić się spostrzeżeniami odnośnie baterii jak i statystyk z nią związanych.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Bateria, mimo stosunkowo niewielkiej pojemności, sprawuje się dobrze. Przez noc pożarło mi 1%. Wyłączyłem LTE na korzyść 3G i telefon ładnie "trzyma". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4imb0t

Jak na taki ekran i pojemność, myślę, że nie jest źle ;)
    WiFi + LTE + BT + NFC + lokalizacja (oszczędzanie energii) + jasność auto 70%

Spoiler

Screenshot_2018-09-09-23-50-32.png

Spoiler

Screenshot_2018-09-14-15-55-01.png

Spoiler

Screenshot_2018-09-10-17-15-54.png

Edytowane przez 4imb0t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kokan

mam włączone wszystko NFC, GPS, Bluetooth, LTE, WiFi synchronizację, rozdzielczość max, jasność auto. Trochę czytam internetów i innych,  kilkadziesiąt rozmów po ok 2 min dziennie i spokojnie wytrzymuje do wieczora używam telefonu już grubo ponad miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andrus

A jak sie rozdzielczosc zmiejszy to ile wytrzyma dluzej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja tez sie wypowiem, bo telefon mam już ponad miesiąc, więc pewną statystykę na temat baterii mam. U mnie wytrzymuje średnio ok. 2 dni. Ekran na auto, gps cały czas aktywny, WiFi i BT też przez większość czasu aktywne. Do tego połączony ze smart watch'em. Cały czas w sygnale LTE. Używam normalnie. Aparat, internet, whatsapp, dzwonienie. Nie gram. Podsumowując jestem zadowolony z wydajności i baterii, mimo niewielkiej pojemności jak na obecne czasy oraz ogromnego ekranu. 

Screenshot_2018-12-16-11-12-31.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam telefonu okolo 3 miesiecy. Cały czas wlaczone wifi, dane komórkowe (tle), nfc, lokalizacja. Jasność ustawiona na auto. Telefonu uzywam glownie do dzwonienia (kilkanascie rozmow dziennie), messengera, facebooka, Twittera, Youtube itp. Z baterii jestem bardzo zadowolony. Zrut ekranu sprzed chwili w załączniku. Wydaje sie dobry wynik ;)e4c736804d5d902b4824aded819b7149.jpg

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze ładowanie do 100% i prawie 7h na ekranie. Nie wiem skąd te ploty o słabych bateriach w LG, ale na tą chwilę jestem jak najbardziej zadowolony. Jasność auto, LTE, WiFi kilka godzin, sporo zabawy nowym telem, autosynchronizacja włączona, jedna partyjka w Fortnite, słuchanie muzyki przez słuchawki BT, AOD wyłączone. Przy podobnym korzystaniu mój poprzedni HTC 10 musiałby być już dwa razy naładowany mimo baterii o takiej samej pojemności. Przez noc zleciał 1%. Bardzo pozytywnie.

Na minus tylko prędkość ładowania. Przy HTC wydaje mi się, że szybciej to szło, ale jeśli ma się to odbić na żywotności to jestem w stanie to przeboleć.ad4a22b80e5c0da0742b78006329d39f.jpg

Wysłane z mojego LG G7 Thinq przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy testowaliście jaka jest różnica w wydajności baterii na rozdzielczości qhd+ a fhd?

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na oszczędzaniu energii telefon przez noc traci 7% gdzie wylaczone ma All. Ogolnie najdluzej ile mi sie udalo osiagnac to 3.5h na ekranie i było to lte i muzyka na youtube i film.. Do tego 48h nieaktywny czyli 2 dni. To był moj limit. W tym ze jak wspomnialem ustawilem oszczedzanie energi na poziom 2 zmniejszylen światło do 80% zaznaczylem w oszczędzaniu ograniczenie w tle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi